Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi iletişim bilgileri

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi iletişim bilgileri
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi hastane randevu iptal Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi iletişim bilgileri Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi irtibat bilgileri Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi online randevu almak Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi randevu alma Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi randevu iptal etme Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi telefon numarası Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi ulaşım bilgileri hastane randevu alma Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi iletişim bilgileri kaynaklarına yer veriyor ve randevu almak isteyenler için de Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi randevu alma aldığı randevuyu iptal etmek isteyenler için ise Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi randevu iptal etme işleminin gerçekleşmesi için Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi telefon numarası sunuyoruz Melek'ler.

has9-82.jpg


Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi
Hastane Adı: Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi
Telefon: (0312) 212 68 68
Faks: (0312) 223 73 33
Adres: Fevzi Çakmak Cd. 10. Sk. No:45
İl: Ankara
İlçe: Çankaya
Web Adres: www.baskent-ank.edu.tr


Ülkemizin nitelikli yüksek öğretim kurumlarına olan gereksinimi, 1980 yılından beri sağlık alanında çağdaş düzeyde hizmet veren Türkiye Organ Naklı ve Yanık Tedavi Vakfı’nın deneyim ve birikimleriyle birlikte mevcut tesislerinin üniversiter bir yapıya dönüştürülmesi kararını oluşturmuştur. 1993 yılı ortalarında Haberal Eğitim Vakfı ile birlikte kurulması kararlaştırılan BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ’nin kuruluş işlemleri başlatılıp kısa sürede tamamlanmıştır.

Üniversitemiz 13 Ocak 1994 tarihinde 3961 sayılı kanunla kurulmuştur. Üniversitemizin eğitim dili Türkçedir; ancak, akademik ve mesleki İngilizce dersleri ile yoğun İngilizce eğitimine ağırlık verilmektedir.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Hakkında Mevcut sağlık sorunları veya olabilecek sağlık ihtiyaçlarının karşılanması için, kuruluşlarımıza başvuruda bulunan hastaların beklentilerinin,
ilk başvurusunda olduğu gibi her defasında ve zamanında diğer sağlık kuruluşlarına örnek olabilecek bir düzeyde karşılanması Başkent Üniversitesi Hastanesi Kalite Politikasıdır.
 
Üst