Baskıncı namı boşa denmiyor bana...

benimde başımda var ama eşim inkar ediyor onun için çıkmazdayım yoksa senden beterini yaparım helal sana

ya hikaye okur gibi okudum gerçekten , aslında acı bir durum ama öyle anlatmışsın ki canım benim tragicomic olmuş:)

way beeeeee vallahi helal olsun handan abla keske benim ablam olsaydin ama bende kiz kardesime senin gibi böyle destek oluyorum her konuda herseyde benimle konusur hallederiz senden desene (kelin merhemi olsa basina sürer )diye bana :D olsun ya ben ezilsemde kardesimi asla ezdirmem kimseye

en iyisini yapmışsınız handan hanm..sesiz kalsaydınız o enişte kesin inkar edicek ve olayı ört bas edip sizi suçlu çıkarcaktı..buna fırsat vermeden olayı çözmüşsünüz.elinize saglık......ben erkekten çok kadınlara kızıyorum bu konuda sonuçta dediginiz gibi erkek herzaman müsaittir..kadın yerini bilmeli bence.....benimde kız kardeşim var evli degil ama ilerde allah korusun oda böyle bişey yaşasa herzaman yanında olurum...kendime yapmadıklarımı eminim onun için yapardım....insan kendi başına gelince ne yapıcagını şaşırıyor..ama kardeşinize veya dışardan birine olan olaya insan daha farklı yönden bakıyor....inş kardeşiniz mutlu olur..sizin gibi ablası oldugu sürece korkmasında zaten............

walla tatlım burda olan erkege ve manıtasına olmus anam handan bu valla kırar kafasını .. ii olmus ıı yapmıssın..

walla tebriklerr ya bir harikasın ablaa oohh ii olmuş ... (anladın senn) kardeşin içinde üzüldümm ama senin gibi ablasıı olmasıı cok güzell... walla ya bende senin gibi bir ablam olsun isterdimm canii yürektenn tebriklerr...

Geri