1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Başlamış gebeliği önleyen iğneler var mıdır?

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

HALK arasında bazı hormon preparatlarının başlamış gebeliği önlediğine inanılır. Birçok gebe kadın eczanelerden bu iğneleri alarak kullanırlar. Böyle bir iğne yoktur, üstelik bu hormonlar düşük yapmadıkları gibi genellikle de çocukta bazı sakatlıklar yapabilme riski de taşır. Bu bakımdan hekime danışmadan bu tip uygulamalardan kaçınmak gerekir. Bu da ancak hekimin yapacağı iştir. Ne kadar bilgili ve tecrübeli olursa olsun, hiç kimse kendini hekimin yerine koymamalıdır.

Başlamış gebeliği önleyen iğneler var mıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

clexane 4000 clexane kan sulandırıcı iğne nedir 04 sevgili melekler bir önceki hamileliğimin kötü sonuçlanması sebebiyle doktorum bu sefer clexane iğne yazdı hergün bir tane göbekten yapıyorum. merak ettim daha önce benim kullandığı iğneden kullanan varmı? göbeğinde herhangi bi morartı şişlik falan meydana gelen. benim şuan iğne olan yerlerde ağrı mevcut. Rabbim bu sefer bu kadar sıkıntının...
  2. Gebelikte Karın Sarkmasına Çözüm Var mı ?

Gebelikte Karın Sarkmasına Çözüm Var mı ?

hamilelikte göbek sarkması karın sarkmasına çözüm Sevgili melekler, annelik duygusu olmasa hamileliğin getirdiği onca zahmete katlanmak mümkün olmazdı elbette. Hamileliğin vücutta bırakabileceği izleri de unutmamak lazım. Ancak eğer kendimize bakarsak ve bazı noktalara dikkat edersek bu izleri en az seviyeye kadar indirebilir, hatta oluşmamasını sağlayabiliriz. Hamilelikte en çok...
  3. gebelikte ishal sorunu yaşayan var mı

gebelikte ishal sorunu yaşayan var mı

Arkadaşlar 3 gündür fena ishalim ve karnım ağrıyor ara ara. Bebeğime bir zararı olurmu acaba bunun? Bol sıvı tüketiyorum ama doktora görünsemmi?
  4. Gebelikte Kahve İçmenin Zararı Var mı?

Gebelikte Kahve İçmenin Zararı Var mı?

hamilelikte kahve içmek, gebelikte kahvenin zararları, gebelikte kahve zararlı mı Sevgili melekler, özellikle bayanlar arasında günün vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Sırf kahve içip sojbet etmek için kendilerince günler düzenleyen hanımların ülkemizdeki bolluğu düşünülürse, kahvenin ne kadar çok tüketilen bir içecek olduğunu da anlayabiliriz. Makul ölçülerde tüketildiğinde faydası...
  5. Gebelikte Dondurma Yemenin Faydası Var mı?

Gebelikte Dondurma Yemenin Faydası Var mı?

gebelikte dondurma, hamilelikte dondurma yemek, hamilelik ve dondurma Sevgili melekler, sıcak yaz günleri kapıda. Her ne kadar dondurmanın mevsimi artık pek kalmamış olsa da yaz sıcaklar dondurmanın en çok tüğketildiği zamanlar. Bu zamanların gelmesine az bir zaman kala, bu yazı gebe geçirecek meleklerimizin merak ettikleri konulardan biri, gebelikte dondurma yemenin artıları ya da varsa...

Sayfayı Paylaş