1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

Başöğretmen ATATÜRK

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

ATATÜRK'ün dünyada "Başöğretmen" sıfatlı tek lider olduğunu, bir Geometri kitabı yazdığını,

Üçgen, Açı, Dikdörtgen gibi 48 tane Geometri teriminin (Türkçe) isim babasının bizzat MUSTAFA KEMAL ATATÜRK olduğunu

biliyor muydunuz?

O Başöğretmen Atatürk...

Başöğretmen ATATÜRK konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk!!!

Atatürk!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mywhgfE-QtI
  2. Atatürk sinop'ta

Atatürk sinop'ta

ATATÜRK SİNOP'TA (15 Eylül 1928 Cumartesi Saat 14.30) Sinop'ta 15 Eylül Her 15 Eylül ayrı bir önem taşır Sinop'ta. Her 15 Eylülde başka bir bayram vardır, Sinop'ta. 1928'in Eylül 15'inden daha heyecanlı çarpar kalpler Sinop'ta. Her yılın 15 Eylülü'nde bu müstesna günün yıldönümü parlak törenlerle kutlanmakta, halk adeta 1928'in 15 Eylül'ünü gittikçe artan sevinç ve...
  3. Ramazanlarda atatürk

Ramazanlarda atatürk

Atatürk'ün islamiyete ne kadar önem verdiğini gösteren hoş bir anı.... RAMAZANLARDA ATATÜRK Atatürk, Ramazan ayına büyük önem verir; bu ay içinde ince saz heyeti saraya kesin olarak sokulmazdı. Akşamları, beni huzurlarına çağırır ve Kuran-ı Kerim den sureler okuturlar, kendileri de bunu derin bir hazla dinlerlerdi. Ramazan aylarında, Hacı Bayram Veli ve Zincirlikuyu Camilerinde...
  4. Anlamadıgm soru var Başöğretmen Atatürk hangi gün doğmuştur.

Anlamadıgm soru var Başöğretmen Atatürk hangi gün doğmuştur.

Basöğretmen atatürk hangi gün doğmustur
  5. Atatürkün Hayatı

Atatürkün Hayatı

Oğlumun performans ödevi için araştırma yaparken aşağıdaki bilgilere ulaştım. Ne yapayım ben araştırıyorum. Bu performans ödevlerinden emin olun gına geldi. Çocuklarımızın bağzıları daha bilgisayarı bile kullanmayı bilmezken mecburen biz anne babalar bu ödevler için pc de zaman geçirmek zorunda kalıyoruz. ATATÜRK'ün HAYATI Mustafa Kemal Atatürk 1881 yılında Selânik'te Kocakasım Mahallesi,...

Sayfayı Paylaş