1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Başörtülü küçük kızlar

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Ağustos 2016
    Kendimleyim bunu beğendi.
  2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Başörtülü küçük kızlar

emeğine sağlık çok beğendim

3. anuş

anuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Başörtülü küçük kızlar
    allah razı olsun canım emegine saglık

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

hepsi birbirinden şekerlerrr

5. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.285
    Ödül Puanları:
    113
    Başörtülü küçük kızlar konusu güncellenmiştir.

Kendimleyim bunu beğendi.
Başörtülü küçük kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Başörtülü kızlar da kendi filmlerini yapsın"

"Başörtülü kızlar da kendi filmlerini yapsın"

"Başörtülü kızlar da kendi filmlerini yapsın" KİMSE KİMSENİN AŞK MEKTUBUNU YAZAMAZ! O… Çocukları filminin senaristi Sırrı Süreyya Önder, kadın ve çocuklar ile ördüğü hikayede politik duruşunu elden bırakmıyor. Önder; 'Başörtülü kızlar da kendi filmlerini yapsın, kendi acılarını en iyi kendileri anlatırlar. Cunta yanlıları da darbe karşıtları da kendi filmini yapmalı. Kimse kimsenin...
  2. Kızımız olacaktı gittin küçüğüm

Kızımız olacaktı gittin küçüğüm

kızımız olacaktı gittin küçüğüm unutmak kolaymı kolaymı küçüğüm hani kızımız olacaktı unutmak kolay mı kolay mı bebeğimiz Ağlarsan kıyamam kıyamam ki küçüğüm Gözlerine bakıp da sana yalan diyemem Söylesene diyorsun söylemek zor küçüğüm Başkası var gönlümde sana yalan diyemem Deyip de çektin gittin Başkasını seviyordun Ben seninle gülmüştüm, seninle bulmuştum kaybettiğim benliğimi Şimdi...
  3. uçurumun kenarındaki küçük kızım...

uçurumun kenarındaki küçük kızım...

Anneme dönüyorum;yorgun yüzündeki masmavi gözlerine bakarak; "Burdan atlasam canım acır mı anne?" diyorum... "Olmaz.." diyor."Ben yanındayken sana birşey olmaz,izin vermem!" Şimdi yine uçurumun kenarındayım... Bu sefer yalnız.. Annemin yüzündeki yorgunluğu miras edinip kendime; uzun uzun bakıyorum uçuruma.. "SusuyoruM!" Hayallerim geliyor...
  4. Küçük kızın babasına duası

Küçük kızın babasına duası

küçük kızın babasına mektubu Mailime gelen bir yazı beni çok güldürdü.Küçük bir kız babasının bilgisayar da bir çok kadınla konuştuğu anlamış olmalı ki ona çok güzel bir dua eder:DKıyamam ben ona ya:D -"Tanrim, Lütfen babamin bilgisayarindaki tum fakir hanimefendilere elbise yolla, Amin !." :piha::piha:
  5. Küçük Kız ve Topu

Küçük Kız ve Topu

dua etmek, önemi, dua ne demektir, kabul olurmu , dua etmek hakkında hikayeler burada Sizlerde dua etmeyı denediniz mi en sıkıntılı anlarınız da ? Belki hemen gercekleşmez ama o duaların sevabı bile yeter bizlere... Deniz kenarına oturmuş, gözlerini ilerdeki bir noktaya dikmişti. Belki de bir saattir öylece duruyordu. Onun bu hali, alışveriş için balıkçı sandallarının kıyıya...

Sayfayı Paylaş