başsağlığı

AZRA

Yeni Üye
Üye
başsağlığı
başsağlığına cevap
arkadşlar haberlerde izlemişsinzdir 2 askerimz şehit olduu :cry_smile:
1 astsubay birde erimiz :cry_smile:
maalesef astsubay olan kardeşimzn eşi önceden asker eşleri bölümünde birlikte olduğumuz güzel anlar geçirdiğimiz vaveyla arkadaşımızn eşiymiş çok üzüldüüm

allah bol bol sabır versin batıya döneceklermiş belki tayini bile çıkmıştı eşinn son günleriydi

öle de oldu zaten

çok üzgünüm zaten normal de tanımadığım biri dahi olsa içim yanardı hele ki burdan bi arkadşımmış daha da çok üzüldüm

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

ailesine yüce yaradınmdan bol sabır diliyoruum

Cevap: başsağlığı

bu tür durumlarda tutuklu kalıyor kelimelerim ve ne diyeceğimi bilemiyorum okurken bile tüylerim diken diken oldu çok üzgünüm.... Allah rahmet eylesin ailesine sonsuz sabırlar diliyorum.

Allah rahmet eylesin yakınları sabırlar versin

allah toprağını bol etsin (mekanı cennet ne güzel) ama kahbe kurşun insanı yıkanda bu. yakının kaybetmenin acısını çok iyi bilirim allah eşine ve aileini bol bol sabır versin.

kelime dağarcığım bu konudaki üzüntümü,kinimi,acımı,nefretimi dile getirmeme yetmiyor.kelimeler kifayetsiz kalıyor giden gencecik kahraman canlar ardından.

şehidimize Allah'tan rahmet diliyorum ki biliyorum Allah katında şehitler en yüksek mertebededir. dilerim ki konuda geçen kahraman şehidimin ve can veren tüm Türk şehitlerinin kanı yerde kalmaz...!

ailesine Allah sabır versin onlara ve tüm şehit ailelerine.

bu topraklar üzerinde yetişen ve toprağı uğruna canını hiç düşünmeden veren şehitlerin sonu gelmez ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ...!

kelimlerin bittiği an bu andır halen aklımdan çıkaramıyoruum bn bu kadar yanıyoyoruum allah bilir hatice arkadaşımz nasıldır allah yardımcısı olsuun
4 yaşında kızı varmış allah onu ona bağışlasıın

bu lanet terörü kınıyoruum

daha kaç eş kaç ana baba kaç bebek babasız kalacak

Allah bize yardım etsn tüm şehit ailelernn ßaşısaolsun Allah sabır versin hiç birinin kanı yerde kalmıyck Allah TÜRKÜ korusun ve yüceltsin Amİn....

Geri