Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Baston puset tavsiyesi bekliyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar herkese*.az için baston puset almak istiyorum.1 ay sonra doğum yapacam ve eksik gedik kalmasın istiyorum.Şöyle kullanıp ta sağlamlığı ve kullanımıyla budur diyeceğiniz bir marka varmı ve fiyatı ne kadar ?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
    Kesinlikle chicconun liteway modelini tavsiye ederim. Doğumdan itibaren kullanmaya başlayabiliyorsun. İnanılmaz hafif ve pratik istediğin heryere kolaylıkla katlayıp taşıyabilirsin.Bende bizzat kullanıyorum ve çok memnunum.

Baston puset tavsiyesi bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baston

Baston

Değnekle yürümek sözü dinlenir olmaya, Elinde asası olduğunu görmek şeref, kudret ve varlıktır. Asanın kırılması görevden azledilmeye, Baston görmek itimat edilir kimseye, Elindeki bastonla bir yere vurmak oradan elde edilecek menfaate, Eli sopalı birinii görmek despot bir adama delalet eder.Baston güç anlamına gelir. Elinde baston tutan kimse hayatta çok yükselir.Rüyada baston görmek...
  2. koşu bandı tavsiyesi bekliyorum,acilllll

koşu bandı tavsiyesi bekliyorum,acilllll

en iyi koşu bandı hangisi koşu bandı forum tavsiye 2011 en iyi 2011 arkadaslar ses çıkarmayan,az elektrik yakan ,uygun fiyatlı koşu bandı almak istiyorum.tavsiyeleriniz ne
  3. Melişler bebek arabası baston puset tavsiyelerinizi duyayım

Melişler bebek arabası baston puset tavsiyelerinizi duyayım

Bebeğime yer kaplamadığı için baston puset araba almak istiyorum da hangi marka alayım hangisini tavsiye ediyorsunuz fiyat aralığı ve marka vermeniz mümkün mü ? Sağolun.
  4. tavsiyelerinizi bekliyorum acil...

tavsiyelerinizi bekliyorum acil...

Merhaba anneler.genç bir anneyim ben ve tecrübesizim maalesef.vitamin şuruplarından almak istiyorum.çünkü çok iştahsız ve yeterli bir şekilde besinleri alamıyor oğlum. araştırırken internette buldum multimini şurupları diye bir ürün için iyi demişler ama tam emin olmadan alamam.vitamin şurupları konusunda önerileriniz nedir?siz neler kullanıyorsunuz?bir de zararları var mı?
  5. Chicco baston puset kullananlara birşey sormak istiyorum

Chicco baston puset kullananlara birşey sormak istiyorum

Bebeğim yakında doğacak ona puset almak istiyorum ama baston pusetler çok hafif kullanımı çok güzel diye duydum acaba siz neler düşünüyorsunuz. Alıp kullananlar vardır belki chicco baston pusetlerini nette gördüm önerir misiniz? Kullananlar bu ürünle ilgili problem yaşadılar mı ya da memnun kaldılar mı merak ettim. Şimdiden teşekkür ederim..

Sayfayı Paylaş