1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.677
    Ödül Puanları:
    113

Bayan Gömlekleri 2014

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bayan gömlek modelleri 2014 bayan gömlek

Sevgili melekler, kışın giydiğimiz kalın ve uzun kollu gömlekler, yerini daha ince, tiril tiril ve uzun kollu gömleklere bıraktı. Gün içerisinde genelde kısa kollu ince kumaşlardan yapılmış rahat gömlekleri giyerken, gece davetleri ve toplantılar için de bazen şifon ya da ipekli, zarif kumaşlardan dikilmiş gömlekleri tercih edebiliyoruz. Gündüz ya da gece, bir pantoon ya da etekle en büyük kurtarımız olan bayan gömlek 2014 modellerinden bazılarını galerimizden sizlerle paylaşıyoruz...

tuqqce bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    976
    Ödül Puanları:
    163
    ben gömlek giyemiyoru yaa sıkıyor gibi geliyor bana snaki daha rahat şeyleri seviyorum :)

Bayan Gömlekleri 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok şık bayan gömlekleri

Çok şık bayan gömlekleri

şık bayan gömlekleri çok şık gömlekler en bayan gömlekleri bayanlar için gömlekler .
  2. uzun bayan gömlekleri

uzun bayan gömlekleri

bayan gömlekleri uzun bayan gömlekleri gömlekler gömlekler uzun
  3. Bayan Gömlekleri...

Bayan Gömlekleri...

kaynak:devtürkler
  4. Sevenhıll Bayan Gömlek Modelleri

Sevenhıll Bayan Gömlek Modelleri

sevenhıl, 2011 yaz sezonu, bayan, gömlek, modelleri, kareli, ürünleri nelerdir, renkli gömlekleri, düz renk, hepsini buradan bulabilirsiniz Her vatandaşın tamda cebine, kesesine göre ürünler bulunan bu marka hem kaliteli hem çeşidi boldur. Şimdi ise Sevenhıll'in gömlek modelelrini paylaşıyorum.
  5. Saten Bayan Gömlek Modelleri 2016

Saten Bayan Gömlek Modelleri 2016

Gömlek modelleri arasından sizlere bu yazım da bayanların gözdesi olan saten gömlek modellerini paylaşıyorum. Özellikle şıklığa önem veren bayanlar için özel günlerin vazgeçilmezi haline gelen saten gömlekler yeni sezon da farklı renk ve tasarımlar ile koleksiyonlar da yerini alıyor. Etek ve pantolonların yanısıra dilerseniz şort ile de kombinleyebileceğiniz saten gömlek modelleri kadınların...

Sayfayı Paylaş