Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Bayan Pançolar 2014 Modası

Konu, 'Örgü Panço Modelleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bayan panço modelleri, bayan pançoları, bayan panço modeli

Sevgili melekler, kış aylarında bayanların en çok tercih ettikleri kıyafet parçalarından biri pançolardır. Tığ işi ve şişlerle yapılabilen pançolar hanımların şıklıklarına şıklık katar. Rengarenk iplerden çeşit çeşit modellerde ve desenlerde yapılabilen panço modelleri 2014 modasında da sık sık kullanılacak. İşte galerimizden 2014 panço modellerinden bazıları...

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Bayan Pançolar 2014 Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açıklamalı bayan panço modeli

Açıklamalı bayan panço modeli

panço modelleri açıklamalı bayan panco modelleri bayan panço Farklı bir panço modeli arıyorsanız birazdan sizler için vereceğim modele göz atmanızı tavsiye ederim model ve ardından açıklamalı yapılışını veriyorum şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin malzemeler: ip: 400 gr Şiş: 4,5-5 numara Beden: 38 yapılışı: Pançoya 153 ilmekle başlayın 75 ilmek düz örün 3 ilmeği toplayın, 75 ilmek düz örün...
  2. Çalışan bayan modası

Çalışan bayan modası

çalışan bayan kıyafetleri çalışan kadın elbise modelleri Moda konusunda herkez için birşeyler sunuyorum.Ama dikkat ettim de çalışan meleklerimizi biraz ihmal etmişim:)Onlarında gönlünü yapmam gerekiyor.Eee onlar çalışıyor evlerine ekmek götürüyorlar onlar içinde bir moda tasarlanıyor bunu bilmek hakları değil mi???:):):) Çalışan bayan denilince kafanız da; kumaş etek,kumaş ceket ve içine...
  3. Çok Renkli Bayan Panço Modeli

Çok Renkli Bayan Panço Modeli

bayan panco modelleri Örgü işlerinden hoşlanan hamarat bayanlar için pek bir renkli ve bir o kadar şık bayan panço modelini ,ayrıca açıklamalı uygulamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum.Şimdiden hamarat meleklere kolaylıklar dilerim:) Yapılışı:Kısa pançoya 1 sıra siyah, 1 sıra mavi renk ile sık iğne yapın. Üzerine iki defada çekerek her renkten 7 sıra örün. Tekrar 4 sıra sık iğne yapın....
  4. Bayan Giyim Modası 2013

Bayan Giyim Modası 2013

2012 Bayan Giyim Modası 2012 Bayan Giyim Modası Selam hanımlar bu senenin bayan modasında neler var acaba?
  5. Bayan Bahar Modası

Bayan Bahar Modası

Bayan Bahar Modası ne alemde bu yıl siz hala bahar modasına yönelmediniz mi kızlar bahar geldi ne giyeceğimizi bilmiyoruz yahu:)

Sayfayı Paylaş