Bayanlar çizme alırken nelere dikkat etmeli?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bayanlar çizme alırken nelere dikkat etmeli?
kalın bacaklar için çizme kalın bacaklar için çizme modelleri kroki çizerken nelere dikkat etmeliyiz kroki çizerken nelere dikkat edilir etmelisiniz
Tüm bayanların vazgeçilmezidir çizmeler kimimiz deri kimimiz süet modelleri tercih eder genelde ben mesela süet tarzı çizmeleri daha çok seviyorum:)

Benim gibi çizme tutkunu olan arkadaşların satın alacakları çizmeyi alırken dikkat etmesi gerekenler var...Neler mi bunlar buyrun:)

Kış mevsiminin vazgeçilmezi olan çizmeleri alırken nelere dikkat etmelisiniz? İşte öneriler..

Geniş Kalçalıysanız
Sert derili, bacağı saran ve uzun çizmelere yönelmenizde fayda var. Çünkü sert deri bacakta oynama yapmaz. En iyi çözüm, bacak formunu alan strech çizmelerdir. Üstelik her yerde ve her fiyata bu çizmelerden bulabilirsiniz.

Kalçalarınız Dolgunsa
Bacak boyunda uzun, her tarafı elastik olan çizmeler size büyük rahatlık sağlar.Dekolte çizmeler, iç kısımları "v" şeklinde olanlarda kalçayı rahat ettiren bir özellikle hazırlanmışlardır.

Bacaklarınız İnceyse
Düz topuklu, blok halinde kalça hizasındaki çizmeler hitap ediyor. Dolgun bacakta uzun çizme, diğer bir yönüyle de vücudu direk gibi ve tatsız bir görünüşten kurtarıyor. Aslında ideal olan, sivri hatlı ve diz kapağını örten değişik bir modeli tercih etmek.

Ayak Bileğiniz Kalın, Kalçalarınız Darsa
Vücudunuz bu gruba giriyor ise o zaman motorsiklet modeli tam size göre. Kısa ve sonuna doğru genisleyen evaze bir çizme modelini tercih edin.

Dizleriniz Bitişikse
Siz şu ender bulunan kadınlardan sayılırsınız. Böyle fizik yapısı bulunanlar çok dar kalçalara sahiptirler. Esnek ve çok uzun çizmeler tavsiye ediliyor. Çizmenin eteğin altına saklanıp, dizkapağını saklaması gerekiyor.

Geri