bayanlar erkeklerin hangi alfına sinir olur.erkekelrin sizi sinir eden sözleri nedir?

*LavinyA*

Yeni Üye
Üye
bayanlar erkeklerin hangi alfına sinir olur.erkekelrin sizi sinir eden sözleri nedir?
erkekleri sinir eden sözler sinir eden sözler kadınları kızları
evet arkadaşlar erkeklerin en çok hangi lafına sinir olursunuz... ???

mesela sen bu aralar bayağı kilo aldın gibi genelde bu lafa kadınlar sinir olur:D:D

Cevap: bayanlar erkeklerin hangi alfına sinir olur.erkekelrin sizi sinir eden sözleri

ben benim yanımda küfür ederlerse çok sinir olurumm :mad2::mad2:

Cevap: bayanlar erkeklerin hangi alfına sinir olur.erkekelrin sizi sinir eden sözleri

Say say bitmez vallaa..... Hangisini sayayım reinacım....:argue:

işim var demelerine.. ne işi ... gezmeye gideceklerse bile adı işim var olur! en çokta erkek kardeşim yapar :))

bana bi erkegin sesini yükseltmesine sinir olurum (benim sesim yeter cunku), bir erkegin vara yoga aglamasina sinir olurum, bazi seyleri sirf kavga cikmasin die, gizlediklerinde, yalan söyledilkerinde sinir olururm. valla say say bitmeyecek.

BEN ERKEKLERIN KENDISINE SINIR OLURUM

:hhh: :hhh:

bana bi erkegin sesini yükseltmesine sinir olurum (benim sesim yeter cunku), bir erkegin vara yoga aglamasina sinir olurum, bazi seyleri sirf kavga cikmasin die, gizlediklerinde, yalan söyledilkerinde sinir olururm. valla say say bitmeyecek.

BEN ERKEKLERIN KENDISINE SINIR OLURUM

:hhh: :hhh:

bende erkek düşmanlarına sinir olurum.

K?zlar bende bir erke?in ev i?lerine kar??mas?na,yemek seçmesine,can? istedi?i anda sen yorgunken bile bencillik ederek seni ili?kiye zorlamas?na,k?skançl?k ederek internete girmeye müdahale etmesine, k?yafetlerine kar?smas?na,kendi ailesini senin ailenden herzaman üstün görmesine,d??arda gezmek istesen kiminle c?kaca??na e?inin karar vermesine ve gezece?in yerleri e?inin karar vermesine daha ne sayay?m ya doluuu hepsine sinir oluyorum:çitos:
erkekler%20neden%20sinirlenir-b0.jpg

Geri