1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Bayanlar için çok süslü ve gösterişli cep telefonu tasarımları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gösterişli telefonlar süslü cep telefonları gösterişli çep telefonları Bayanlar için özel olarak üretilen bu cep telefonları ışıltısı parıltısı ve cazibesiyle göz dolduruyor.Eğer sizde süslü püslü şeyleri seviyorsanız bu cep telefonu tasarımları tam size göre :tik:
    [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay cok güzeller yaa :)
    bayildim adminim bunlara ben :)

benim gibi her ay tel degistiren biri icin ne gzl oldu bu konu :D

tskler

3. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] ayyyy çok tatlı bunlar ya.tam benlik...sağol canım pylaşım için.

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

muhtesem tasarımlar ellerınıze saglık

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    cokk güzelleerrr adminimm yaa süperr ama biraz abartılmışş sankiii tşklerr canım...

Bayanlar için çok süslü ve gösterişli cep telefonu tasarımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nokia için ( Gizli cep telefonu kodları )

Nokia için ( Gizli cep telefonu kodları )

nokia 6230i kodları cep telefonu güvenlik kodu öğrenme 6230i kodları telefonda güvenlik kodu çözme nokia *#0000# telefonun versiyonunu öğrenirsin *#92702689# s60 telefonlar hariç nokia modellerinde servis menüsünü açar. üretim tarihini, kaç gün kullanıldığını, kaç kez tamir edildiğini görebilirsin. Nokia code These Nokia codes will work on most Nokia mobile phones, however we accept no...
  2. cep telefonunuz için hazır msjlar burda!!!

cep telefonunuz için hazır msjlar burda!!!

“YUREGIM UMULMAYAN YARALARLA BASEDEMEZKEN BIR TATLI ASK GULUSU OZLEDI GOZLERIM VE SEN HANGI ALEMDE HANGI DUSLERDE ISEN GEL CUN KI GULUSUNU “COK OZLEDIM”” Golti • “AKSAMIN MATEM RENGINE BURUNDUGU SAATTE GOKYUZUNDEKI KANDILLER TEK,TEK YANMAYA BASLADIGINDA ICIMDE SESSIZ BIR CIGLIK…OZLEMEYI OZLEDIM.OZLEMEYE DEGER NE KALDIYSA… br> • “YORGUNUM OZLEMEKTEN HAYALINI AGLARIM GOZLERIMDE YASLAR SELI...
  3. Cep Telefonu İçin Facebook Messenger Yükle

Cep Telefonu İçin Facebook Messenger Yükle

mobil için messenger yükle, facebook messenger yükle, messenger yükle Son zamanlarda cep telefonundan facebook bağlantısı yapanlar için mesajlaşma sorun haline geldi. Mesajınız geldiğin de yada siz yazmak istediğinizde sizi messenger yüklemeniz konusun da uyarıyor. Kısa bir süre sonra artık mobilden facebooka bağlananlar messenger üzerinden mesajlaşabilecek. Mobil cep telefonları için...
  4. Bayanlar için iphone 6 plus süslü kapaklar

Bayanlar için iphone 6 plus süslü kapaklar

İphone 6 plus taşlı, süslü kılıf kapak modelleri ile sizlerleyiz. Cep telefonları artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Sadece cep telefonları değil bunun yanın da cep telefonu aksesuar modelleri de oldukça popüler bir hal alarak kişinin tarzını yansıtmaya yönelik hazır kapaklar çok ilgi görüyor. Sizler için bu konumuz da iphone 6 plus kullanıcıları için birbirinden şık...

Sayfayı Paylaş