Bayanların gözdesi beyaz mutfak modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Bayanların gözdesi beyaz mutfak modelleri
Biz bayanlar için mutfak modeli ve dekorasyonu ayrı bir anlam taşır. Sonuç ta günümüzün birçok vaktinin geçtiği yer olan mutfaklar bize olumlu bir enerji ve görsellik olarak da pozitif bir artı katmalıdır. Mutfak da yapılan işlerin daha keyifli olmasını sağlayan mutfak dekorasyonu günümüz de oldukça modern ve şık dekorasyon ürünlerinin yanısıra ankastre ürünler ile görsel olarak da önemli bir yol almıştır.

lacivert-ve-beyaz-mutfak-dolabi-tasarimlari-2015.JPG
yeni-mutfak-dolabi-tasarimlari-2015-2016.JPG

2016-beyaz-mutfak-dolapları1.JPG


Eskiden beri süregelen ve mutfak dolapları arasın da son yıllar da bayanların gözdesi haline gelen beyaz mutfak modelleri, bulunduğu odayı daha geniş,ferah ve aydınlık gösteriyor. Bunun yanın da bana göre en önemli avantajlarından biri de toz ve lekeleri koyu renk mutfak dolaplarına göre daha geç belli etmesi oluyor.

Akrilik mutfak dolabı 4.JPG


Modern mutfak modelleri, amerikan mutfak modelleri, ada mutfak modelleri ile birlikte farklı mutfaklar da değişik tasarımlar halin de tercih edilen beyaz mutfak modelleri ile hayat daha kolay bir hale geliyor.
Her bayan kendisini mutfağının şefi olarak görür ve tüm evin odaların da olduğu kadar bir bayanın elinin dokunuşunu mutfaklar da daha çok hissederseniz. Yeni bir eve çıkacaksanız evi gezerken bayanların ilk baktığı yer mutfak modeli ve rengi oluyor.
Beyaz mutfak modellerine son zamanlar da mobilya tasarımlarının trendleri arasın da olan country tarzı mutfaklar da eklendi.

Avangard mutfak dolabi.JPG


Avangard ve modern bir tarz sunan country mutfak modellerini de oldukça sık mutfaklar da görmeye başladığımızı söyleyebilirim.
Mutfağınızın artık değişim zamanı geldiğini düşünüyorsanız yada sıfırdan bir mutfak modeli yaptıracaksanız sizler için en güzel beyaz mutfak modelleri ile ilgili görselleri paylaşarak fikir edinmeniz de yardımcı olmak istedim. Siz de bu görsellerden beğendiğinizi işine güvendiğiniz bir mobilya ustasına mutfağınızın ölçülerine göre yaptırabilir ve hatta zevkinize göre farklı ayrıntıları da mutfağınıza ekletebilirsiniz.

beyaz-mutfak-modelleri-2017.JPG

en-güzel-mutfak-dekorasyon-örnekleri.JPG

En-şık-beyaz-mutfak-dolapları.JPG

Sade-beyaz-mutfak-dolapları-modelleri.JPG

yeni-mutfak-dolabi-tasarimlari-2015-2016.JPG
 
Üst