1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  Baykuş Cihangir

  Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  cihangir eğlence cihangirdeki mekanlar cihangir eğlence mekanları 0212 244 23 73

  Yer : Beyoğlu

  Adres : Cihangir Caddesi 35/B Cihangir Beyoğlu

  Ücret : TLTL


  Kredi Kartı : Visa-Master
  Park : VAR


  BAYKUŞ CİHANGİR SEMALARINDA
  29 Şubat 2008 Cuma günü Beyoğlu Baykuşa kardeş olarak açılan Baykuş Cihangir in açılışına özel davetlilerin yanı sıra rock müziğin sevilen isimlerinden Emre Aydın, Aylin Aslım, Şebnem Ferah ve ünlü komedyen Cem Yılmaz da katıldı.
  Açılış gecesine adeta yıldız yağan Baykuşta müdavimler normal günlerde de bu duruma alışık. Her an sevdiğiniz dostlarınızla karşılaşabilecek olmanız Baykuşun tercih edilme nedenlerinden sadece biri. İş çıkışlarında bir iki kadeh içki ile uzayıp giden sohbetler,kendine has mutfağında hazırlanan öğlen ve akşam yemekleri ve keyifli haftasonu kahvaltıları Baykuşun vazgeçilmez unsurları olarak belleğinizde yer edecek.
  Özel partilere de ev sahipliği yapacak olan Cihangir Baykuş, gece klübü görünümünün çok dışında bir konsepte sahip.Sesinizi duyurmak için bağırmak zorunda kalmayacağınız,kendinizi şarkıların akışına bıraktığınızda içinizin huzur dolduğunu hissedeceğiniz Cihangir Baykuşda kız kıza rahatlıkla zaman geçirilebilicek samimi bir ortam mevcut.


   
Baykuş Cihangir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. BaykuŞlar

  BaykuŞlar

  Baykuş, tüm kuşlar içinde en sessiz uçuşu gerçekleştirir. Bu, Allah'ın baykuşa avına sessizce yaklaşabilmesi için verdiği bir üstünlüktür. Baykuş, süzülerek alçaldığında ayakları bir uçağın tekerlekleri gibi aşağıya doğru uzanır ve sessizce avını yakalayıp etkisiz hale getirir. Baykuşun sessizce uçabilmesinin sırrı kanatlarındaki özel tasarımdır.
 2. Baykuş

  Baykuş

  Despot yöneticiye, işi pişkinliğe vuran hırsıza, tembelliğe, hilekar insana delalet eder. Baykuş, onu gören kimse için hayasız kadına, kötü söze delalet eder.Rüyada öten bir baykuş görmek, çevrenizden bazı kişilerin sizi çekemediği ve hakkınızda kötü konuştuğunu belirtir. Eğer baykuş ötmüyorsa veya canlı değilse, işinizde başarıyı belirtir. Baykuş sesi duymak, yakında bir ölü haberi...
 3. Sefil Baykuş

  Sefil Baykuş

  Sefil baykuş ne yatarsın bu yerde Yok mudur vatanın illerin hani Hani ya! Bülbül gibi şakıyan; aşkı gözlerden okuyan dillerin hani?.. Hey gidi onbeş yaşın Suna'sı hey ! . Toprağa girecek yaş mı bu ! .. Varıp türküye sorsan "Ey türkü nedir bu Sefil Baykuş öyküsü... neyin nesi bu Suna kız". Türkü dillenir. Öyküler meseleyi. Recep derler bir genç vardı, Kars'ın Kağızman'ında...
 4. Çocuklarınıza sevimli baykuşlar dikin

  Çocuklarınıza sevimli baykuşlar dikin

  Normalde ürkütücü bir hayvandır benim için baykuşlar,belki birçok insan için de öyle...Ama bu baykuşlar çok sevimli,nasıl şirin ve nasıl emek verilerek yapılmışlar değil mi?
 5. baykuş uğursuzmu

  baykuş uğursuzmu

  Dün çatımızda baykuş vardı babanem uğursuzluk dedi böyle bir şey doğrumu acaba

Sayfayı Paylaş