BearShare kaldıramıyorum nasıl kaldırabilirim diyenlere

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
BearShare kaldıramıyorum nasıl kaldırabilirim diyenlere
bearshare nasıl kaldırılır bearshare kaldıramıyorum ana sayfadan kaldırma mozilla ana sayfamdan kaldır sayfadan kaldırma firefox
bearshare nasıl kaldırılır, kaldırma, silinir, bilgisayardan, hakkında bilgiler
Geçen oğlum yani geçen derken dün meleklerim bilgisayara bu müzik indirme proğramını kurmuş. Bende kaldırayım dedim ama bir türlü kaldıramadım. Googleden başladım araştırmaya. Bakın şu şekilde kaldırılıyor arkadaşlarım.
bear share kaldirma-5d.jpg

Bazen yanlışlıkla proramı bilgisayarınızdan silmek için programın klasörünü silersiniz. Bu durumda Denetim Masası / Program Ekle-Kaldır da o programı kaldırmaya çalıştığınızda kalkmaz. Bunun için tweakui yardımcı programı kullanabilirsiniz. Yoksa Başlat/Çalıştır/Regedit i çalıştırın

(Çalıştır'ı klavyeden çalıştırmak için win tuşu ile R tuşuna basın.)

1- HKEY_LOCAL_MACHINE 'i yanındaki + yı tıklayın açılan listeden

2- Software 'i açın, aynı şekilde takip edin

3- Microsoft 'u açın

4- Windows 'u açın

5- CurrentVersion 'u açın

6- Uninstall' ı açın

(Bilgisayarım \HKEY_LOCAL_MACHINE\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Uninstall)

Burada Program-Ekle kaldır daki listeyi göreceksiniz. Listeden kaldıramadıklarınızı DEL tuşuna basarak silin.

Bunlar bittikten sonra proğram ekle kaldırda proğramın olmadığını göreceksiniz daha işiniz bitmedi :)
Program Files teki Bear Share klasörüne girin
sırasıyla önce buradaki media bardaki uninstali ardından bir geriye gelip bear sharedeki uninstali çalıştırın
en son yine program files ten bear share dosyasını silin biraz önce yaptım başardım bilginiz olsun.

eyvallah hocam ağzına sağlık bi deniycem bakalım inş yararlı olur

kardeşler şöyle yapın oluyor bende oldu daha doğrusu :)

program files> bearshare> media bar> uninstall

alıntıdır

bence program files-bearshare-medyabar ordanda unistal completed diyince kapat program filesden bear shareyi sil ordanda geri dönüşümden sil tamam olmuştur o iş:)

ence program files-bearshare-medyabar yazıyor ve orada unistal yazar onu açın ve next dedikten sonra show detailse basın orda completed yazar öyle yazınca kapatın ve program filesden bearshare programını silin ve onuda geri dönüşüm kutusundan silin bearsahareden kurtulursunuz bu çok kolay bir iş

arkadaşlar nasıl oluo kafam karıştıı :(
ayrıca program files yok ?
bi yardım eder misiniz?

Kardeş, bu kadar uğraşa ne gerek var ya!
1-görev çubuğunda sağ taraftaki oka tıklayın.
2-ordaki programlardan ayı resmine sağ tıklayıp "exit" e tıklayın.
3-denetim masasından program kaldır=> bearshare'ye sağ tıklayıp kaldır deyin.

Geri