1. bebe time

bebe time Forum Okuru

bebe time gebelik testi kullandınızmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında bebe time tarafından paylaşıldı.

bebe time diye bir gebelik testi var melekler daha önce bu testi yaparak sonucu kesin öğrendiyseniz bende ona göre bebe time testini alıp denemek istiyorum

bebe time gebelik testi kullandınızmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi

Gebelik testi

Gebelik testi Embryo transferinden 12 gün sonra hasta gebelik testi için yeniden kliniğe çağırılır. Burada ilk önce idrarda daha sonra ise kanda gebelik testi (beta-hCG) yapılır. Kanda yapılan testin sonucuna göre gebelik olup olmadığına karar verilir. Test pozitif olanlar 2 gün sonra yeniden kanda gebelik testi için çağırılır. İki testin sonuçları arasındaki...
  2. Bebe tıme marka gebelik testi?????????

Bebe tıme marka gebelik testi?????????

bebe time gebelik testi bebe time nimo gebelik testi tıme test adetim 2 gün gecikti bebe tıme marka test yaptım ikinci çizgi silik ama çok belirgin çıktı hemen.amaa 3 saat sonrada adet oldum ve diğer aylara göre daha yoğun bi kanama oldu acaba kimyasal gebelikmiydi YA DA BEBE TIME TEST HATALI Bİ TESTMİ KULLANAN VAR MII?
  3. bebe time marka test

bebe time marka test

arkadaşlar şu an bebe time marka test elimde adetim gecikti testi aldım ama bir damla kahverengi bir akıntı geldi testi yapıp yapmamakta kararsızım sizce ne yapmalıyım
  4. Gebelik Testi yardimmmm...

Gebelik Testi yardimmmm...

Merhaba arkadaslar , Adetim 1 gün gecikti ve sabah idrar testi yaptim. Bir cizgi dik bir cizgi yatay cikti. Ve cok belirgin. Yorumlar misiniz? Merakliyim da biraz :)
  5. erken gebelik testi

erken gebelik testi

selam çok yeni evli sayılırım senemizi bile doldurmadık henüz eşimle düzenli bir korunmamız yok hatta geçenlerde kazaya bile maruz kaldım diyebilirim benim öğrenmek istediğim adet günüm geçmeden en erken gebelik testi yapılabilirmi aslında bebem olsun istiyorum ama yeni evli olduğumuz için evliliğin tadını biraz daha çıkarmak istiyorum çok kararsızım neyse herşeyin hayırlısı olsun diyelim...

Sayfayı Paylaş