bebeği olmadığı için kaynanadan laf yiyenler hayden :(

G

gullu_23

Forum Okuru
bebeği olmadığı için kaynanadan laf yiyenler hayden :(
kaynana lafları, kaynana, kaynana dırdırı ,kaynana, kaynanamın laf sokmaları

gelin-kaynana[1]-3d9.jpg

merhaba arkadaşlar bu konuyu özene bezene açıyorum çünkü kaynanaların bebeği olmadığı için gelinlere karşı kötü davrandığını hatta arada toplum içinde laf soktukğunu çok iyi bilenlerdenim .yaw anlamadığım bu davranışlardan bu kadınlar zevkmi alıyo, bizim ne suçumuz var ,bizmi istiyoz bebeğimiz olmasın mahrum kalalım. hayden arkadaşlar yazalım kaynanalarımızın :croc:yaptıklarını belki bi kötü kaynana açar okur akıllanır.şimdi dökün içinizi anam.....

hemen yazayım ben şuanda 11 aylık evliyim.kaynanam daha 5 aylık evliydim bana hamile kalmamak için korunuyomusun demişiti(vajinismusluyum bu arada).2 ay yanımda kaldı ve bu soruyu söyledi yattı.eşimle aram bozuldu sağolsun.en son giderken bana meyvesiz ağacı budarlar dedi.şimdi 6 hafta 3 günlük ve ben şimdi eşimin memleketine gitmek istemiyorum sebebi bu.

hemen yazayım ben şuanda 11 aylık evliyim.kaynanam daha 5 aylık evliydim bana hamile kalmamak için korunuyomusun demişiti(vajinismusluyum bu arada).2 ay yanımda kaldı ve bu soruyu söyledi yattı.eşimle aram bozuldu sağolsun.en son giderken bana meyvesiz ağacı budarlar dedi.şimdi 6 hafta 3 günlük ve ben şimdi eşimin memleketine gitmek istemiyorum sebebi bu.

galiba hamilesin hayırlı olsun .ben olsam senin yerinde giderim çatır çatırda çatlatırım canım ,sende sıra laf sokma zamanı meyvlendimde geldim de sende hahaha

Benzer Diğer Konularımız !

Geri