Bebeği ters duran anneler yardım lütfeeeen

T

tugcheguve

Forum Okuru
Bebeği ters duran anneler yardım lütfeeeen
Anne karnında bebeği ters duran anneler kadınlar var mı acaba ?

Selam kızlar ben 31. hafta hamilelim ile ilgili doktoruma gittim sürekli aynı doktor ile irtibattayım ve ayda bir kez doktora gidiyorum. Neyse bu gidişimde bugün öğleden sonra baktıında bebeğimin ters olduğunu söyledi ben baya korktum bu benim ilk bebeğim acaba hiç benim durumumda olanlar oldu mu ? Bebeğinizin ters olması doğurmanıza engel oldu mu bebeğin ters durmasının önüne geçmek için neler yaptınız hareket ilaç ne varsa söyler misiniz doktor bana net olarak bir şey söylemedi lütfen ama lütfen yalvarıyorum bana yardımcı olabilir misiniz ?

Selamlar hayatım zaman zaman sitemize gelen yorumlarda bir çok kişi bu bebeğin ters durması ile ilgili bir çok yorum yapıyorlar. Aslında bebeğin ters durumu ile ilgili doktonuzun ile görüşün kafanızda böyle deli sorular belirmesin hemen. Doktorunuz dışarıdan müdahele edebilir tabiki sizin uygun koşulda olmanız ne bileyim aşırı kilolu olmamanız gerekiyor. Doktorun kesinlikle işinin ehli olması da son derece önem taşıyor. Ama o kadar korkulacak bir durum söz konusu kesinlikle değil. Bu tür durumlar için sizi sezeryan ile doğum yaptırırlar sıkıntı yapmayın lütfen. Doktorunuz haricinde kendinize hiç bir şekilde müdahele ettirmeyin. Yok kocakarıdır yok ben yaparımdır asla yaptırmayın asla. Doktorunuz ile konuşun çok ta fazla takmayın geçmişler olsun.

Geri