1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeği uyumayan anneler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar benim kızım şu an 21 aylık olduğu halde doğduğundan beri gecem gündüzüm belli değil. Doğduğu ilk aylar gaz sancısından uyumuyor diye düşündük çevremdekiler büyüdükçe düzelir dedi ama nafile halen geceleri uyumuyor hadi uyumuyor ama sürekli ağlıyor benimle aynı durumu yaşayan anneler varmı acaba inanın artık dayanacak gücüm kalmadı uykusuzluktan perişan bir haldeyim çok zor uykusuzluk insanı sinirli yapıyor halsiz bırakıyor hiçbir iş yapamaz oldum gündüzleri ...

bebeği uyumayan anneler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne KArnında bebek

Anne KArnında bebek

bebek karikatürleri anne karnında bebek resmi anne karnında resimleri karikatürleri Anne karnında bebek.... Uzmanlar hep anne karnında bebeklerin anne v babalarını tanırlar derler.. iştee sizlere kanıt... Anne karnında ki bebeklerin günlük faliyetleri... Ay ne dadlu demi....
  2. Ikizz bebek annelerı...

Ikizz bebek annelerı...

merhaba anneler sıze sorum olacak ıkız bebek anne tarafından mı baba tarafından mı kaynaklanıyo benı bılgılendırır mısınız
  3. Bebeğini kaybeden anneler

Bebeğini kaybeden anneler

Bebeğini kaybeden annelerimiz sizlerde paylaşmak isterseniz duygularınızı lütfen burda buluşalım...
  4. Bebek Bekleyen Anneler

Bebek Bekleyen Anneler

Benimde bebeğim olsun diye çırpınıp turuyorum denemediğimiz şey gitmediğimiz doktor da kalmadı kızlar. 2 yıllık evliyiz sizce benim umutsuzluğa kapılmam için erken mi = Ne olur bana bir akıl verin nolur ?
  5. Bebeği Uyumayan Annelere Tavsiyeler

Bebeği Uyumayan Annelere Tavsiyeler

bu konu uyumayan bebekler için tavsiyelere yer vermektedir. Özellikle ilk kez anne baba olanların sıklıkla yaşadığı bebeklerde uyku sorunu birçok anne babayı çaresiz bırakıyor. Bebeğinizin neden ve niye ağladığını bilemeyip çaresizlikten onunla birlikte ağlayan birçok yeni annelere bu yazımızda çok özel tavsiyeleri paylaşıyoruz. Eğer bebeğiniz sürekli ağlıyorsa ve uyumuyorsa mutlaka bir...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş