1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğim 5 aylık 4.ay aşısının yeri şimdi kızardı normal mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bebeğim 5 aylık 4 ay aşısını yaptıralı yaklaşık bır ay oldu kolunda aşı yerınde kırmızılık ve sertlık var normal mı acaba.bu kadar süre sonra etkısını göstermiş olabilir mi? Bu durumu yaşayan var mı?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63
    Koldan yapılan verem aşılarında 2 ay sonra aşı etkısını gösterebilir. Korkulcak bır durum yoktur ancak tabi ki doktorunuza danışmanız en sağlıklı bilgiyi almanızı sağlayacaktır.

bebeğim 5 aylık 4.ay aşısının yeri şimdi kızardı normal mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlarım  bebeğimin kilosu normal mi ?

Arkadaşlarım bebeğimin kilosu normal mi ?

Kızlar bebeklerimizin kilosunun ölçüldüğü yada kriter olarak kabul edilen aralıkları gösteren bir çizl ge varmı ben ay be ay çocuğumun kilosu normalmi diye kontrol etmek istiyorum. Zannedersem ben baya takıntılıyım ya :S
  2. 4 Aylık bebek gelişimi

4 Aylık bebek gelişimi

4 aylık bebek hareketleri bebeğin 4. ay gelişimi Bebeği 4 aylık olmuş olan Melek'lerimiz ve 4 aylık bebek annesi olan tüm misafirlerimiz için, 4 aylık bebeğin hareketleri hakkında bilinmeyen ya da merak edilen tüm bilgileri bu sayfamızda paylaşıma sunuyoruz arkadaşlar. Evet Melek'ler, 4 aylık bebek neler yapar; buyrun öğrenelim:) Güler Bacaklarında ağırlığa tahammülü artar. Siz onunla...
  3. 4 5 6 aylık bebek menüleri

4 5 6 aylık bebek menüleri

4 5 6 aylık arasında olan bebeklerinize hangi ek gıdaları yediriyorsunuz. Ben bebeğime ki şu anda 4 aylık mama ile besleniyor hangi besinleri vermeliyim. Bana bir kaç menü vermeniz mümkün mü ?
  4. Bebeğe 3 aylık olana kadar hangi aşılar yaptırılmalı?

Bebeğe 3 aylık olana kadar hangi aşılar yaptırılmalı?

3 aylık bebeğe hangi aşılar yapılmalı,bebeklere yapılacak aşılar,bebeğim 3 aylık hangi aşıları yaptırmalıyım,3 aylık bebeğe yapılması gereken aşılar hakkında bilgiler Bebeklerde ilk 3 aylık dönem içerisinde yoğun aşı uygulaması gerçekleştirilir. Bebek ilk doğduğu anda ilk doz Hepatit B aşısı vurulur. Bu aşının ikinci dozu bebeğin 1. ayını doldurduğu günlerde gerçekleştirilir....
  5. 9-10 Aylık Bebek Beslenmesi Bebeğiniz Bu Aylarda Ne Yer Ne İçer

9-10 Aylık Bebek Beslenmesi Bebeğiniz Bu Aylarda Ne Yer Ne İçer

9-10 Aylık Bebek Beslenmesi- Bu aylarda artık alıştırma evresinin çoktan geçtiğini bebeğinizin çoğu meyve sebzelere alıştığını artık kahvaltısını yapan yoğurdunu muhallebisini yiyen koca bir bebiş olmuştur. Anneler de bu konuda biraz daha rahatlamışlardır bu evrede. Çoğu tatlara alışmış olabilir bebeğiniz ama yine de onun yemekler karşısında verdiği tepkiler gözlemlenmeli sonuçta her çocuk...

Sayfayı Paylaş