1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  bebeğim bir türlü doğmuyor 41+3 günlük hamişim

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  kızlar ya 41+3 günlük hamişim ama bebeğimden daha ses seda yok acaba tehlikeli bir durum mu bu. Suni sancı vs yaptırsam ne olur. Bunu yaşayan oldu mu ?

   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Sayın misafirimiz, Bunu bizzat ben yaşadım. :) Bebekler ne kadar uzun süre anne karnında kalırlarsa onların gelişimi açısından o kadar faydalı olur. Eğer doktor kontrolündeyseniz doktorunuz bu zamanlarınızda sizi 2 günde bir makinaya bağlayarak bebeğin gelişimini gözlemleyecek, zamanı geldiğinde hala doğum belirtileriniz yoksa sizi sezaryene alacaktır. Suni sancıya da siz değil gerekirse doktorunuz karar verecektir ki, hiç doğum belirtiniz yokken size suni sancı vermezler. Eğer doktor kontrolünde değilseniz acilen bir sağlık kuruluşuna gidip bir jinekologtan yardım almalısınız. Allah kurtarsın :)
   
bebeğim bir türlü doğmuyor 41+3 günlük hamişim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. <3 Liseli_Kiz'dan Gül Kokulu Bir Günlük <3

  <3 Liseli_Kiz'dan Gül Kokulu Bir Günlük <3

  Selam !! Ben Pelin. Ve bu da benim günlüğüm. Yani her gün başımdan geçen olayları yazacağım. Şimdilik bye !
 2. Hamiş günlüğü

  Hamiş günlüğü

  Yapımı çok kolay ve zevkli, yapanı da, hediye edilen kişiyide mutlu eden ....... Malzemeler : 1 ajanda silikon tabancası 4 adet düğme 4 adet boncuk bir adet hayvan figürü nakış ipi kaplamak için kumaş Yapılışı: Kumaşı serip ajandayı kaplayacağınız şekilde kesin. Aynı defter kaplamak gibi. Daha sonra silikon tabancanız ile yapıştırarak kaplayın. Kapak üst ve alt kenarlarını nakış ipinizle...
 3. Bir bebeğin günlüğü :)

  Bir bebeğin günlüğü :)

  *1. gün * Böylesi kötü bir başlangıç beklemiyordum. Ohaa... hortumumu bile kesmişler! meme diye, süt diye birşey varmış. nerden nasıl bulunur bu ya? Hayattan daha 1. günden soğutacaklar beni. *2. gün * Meme buldum ama bundan süt gelmiyor, emiyorum allah emiyorum, tık yok, süt başka yerde mi? Neyse biraz daha emdim geldi, fazla abanınca meme sahibi kişilik bağırdı, ne bağrıyosun...
 4. Kızlar bebeğim bir türlü yumurta yemiyor napacam

  Kızlar bebeğim bir türlü yumurta yemiyor napacam

  Kızlar yumurta son derece önemli ama benim bebeğim bir türlü yumurta yemiyor ağzında geveleyip duruyor. Hani büyük insanlarda bazen yumurtanın o sarısından ( bu arada yumurta kaynamış kızlar ) nefret ederler. Ama bebeğim yemeli tavsiyeniz var mı ?
 5. Benim bebeğimin gazı çıkmıyor bir türlü çıkaramıyorum.

  Benim bebeğimin gazı çıkmıyor bir türlü çıkaramıyorum.

  Kızlar bana gaz çıkartma yöntemlerinden bahseder misiniz. Sizler bebeğinizin gazını nasıl çıkartıyorksunuz. Ben bir türlü çıkartmayı başaramıyorum. İlk çocuğum olduğu iin biraz tecrübesizlik var açıkçası lütfen yardımınıza ihtiyacım var.

Sayfayı Paylaş