bebeğim geliyor

Konu, 'Temmuz Ayı Anneleri' kısmında aslıııııı tarafından paylaşıldı.

1. minik melegim

minik melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar hanimlar bende 29 haftalik hamileyim yani temmuzda dogumum allah izin verirse:) allah hepimize kolaylik versin ve bebisimizi kucagimiza almayi nasip etsin:)

2. Mavişim

Mavişim Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar bende temmuz annesi olucam kısmetse dr 22 temmuzda verdi dogum tarihimi allah hepimize yardım etsin oğlum olucak hayırlısıyla inşallah allah yar ve yardımcımız olsun a.e.o.

3. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.944
    Ödül Puanları:
    0
    temmuz ayı anneleri ne olur dogum sırasında bizlere dua edin hatta benim ismimi söleyin adım çigdem bende anne olmak isrtiyom allah saglıklı hayırlı bir şekilde kucagınıza almayı nasip etsin aminnn

Emos & Asel bunu beğendi.
  4. yaseminnnnnn

yaseminnnnnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.103
    Ödül Puanları:
    0
    selam meleklerim pek yazan yok sanırım ama nasipse bende temmuzda anne olacagım baska yazan olursa belirtileri aşamları paylaşmak isterim

5. seher vakti

seher vakti Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    selam kizlar bende 4 temmuzda alicam bebisimi ama ben 3. bebisimi alicam kucagima ikiside once dogmustu bakalim bu nasil olucak 13 haftalik olduk bizde 15 gun boyunca mide bulantisindan oldum hatta kilo verdim allaha sukur simdi iyiyim tek sikayetim cok cok cok yorgunum bu mahvediyor beni ama gunler cabul geciyor bizim cinsiyetimiz belli degil daha bi kizim bi oglum var bakalim bu ne olucak butun hamislere rahat hamislikler diyorum

6. Emos & Asel

Emos & Asel Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Sakaryalı?? Mrb bnde sakaryadann neresi senn

7. *Lena*

*Lena* Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Bnede 37+5 haftalık hamileyim 24 temmuzda kızım geliyor :)

bebeğim geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp Bebeğe kısıtlama geliyor

Tüp Bebeğe kısıtlama geliyor

1 Haziran 2008 tarihinde yürürlüğe girecek 5510 Sayılı Kanun'da yapılması gereken değişiklikleri içeren; "5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanun Tasarısı", Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 29 Kasım 2007 tarihinde Başbakanlık'a gönderilmiştir. Üreme güçlüğünün, tedavi edilmesi gereken bir hastalık olduğunun benimsenerek 2005 yılından beri tüp...
  2. Bebek idrarının saça çok iyi geliyormuş

Bebek idrarının saça çok iyi geliyormuş

TUĞBA'DAN İLGİNÇ ÖNERİLER! HAPİSHANEDE OLDUĞU DÖNEMDE İLGİNÇ GÜZELLİK METODLARI ÖĞRENDİĞİNİ İFADE EDEN ÜNLÜ MANKEN TUĞBA ÖZAY, BEBEK İDRARININ SAÇA ÇOK İYİ GELDİĞİNİ SÖYLEDİ. Bir açılışa katılan manken Tuğba Özay, güzellik salonuna gidemeyen hanımlar için bir takım tavsiyelerde bulundu. Hapishanede olduğu dönemde saç bakımı konusunda ilginç bir metot öğrendiğini belirten Özay, 'Saç bakımı...
  3. Geliyorum

Geliyorum

Geliyorum geliyorum hicret ettim geliyorum Geliyorum geliyorum tövbe ettim geliyorum. Yüzümü döndüm Beytullah'a secde ettim geliyorum Yüzümü döndüm o dergaha secde ettim geliyorum......
  4. 2010 Haziran bebekleri geliyor

2010 Haziran bebekleri geliyor

haziran bebekleri Hoş geldin bebek... Senin de yüreğine yaşam sevdası düştü demek… Demek bundan sonra senle biz gelincikleri beraber seveceğiz... Hoş geldin bebek Hoş geldin ...
  5. Bebeğimin gögüsünden süt geliyor normalmi?

Bebeğimin gögüsünden süt geliyor normalmi?

Anneden gecen hormonların etkisiyle yenidoğan bebeğin memelerinde bazen süt toplanabilir, buna hiç el sürmemek en iyisidir. Bu, bir kaç hafta içinde zaten kendiliğinden geçecektir. Masaj, memede enfeksiyon ve apseyle sonuçlanabildiğinden önerilmemektedir. Yenidoğan bebeklerde görülen öyle belirtiler vardır ki bu belirtiler yetişkinlerde görüldüğü zaman anormal kabul edilse de yenidoğan da...

Sayfayı Paylaş