Bebeğim gülmüyor

Z

Zuhalzxzx

Forum Okuru
Bebeğim gülmüyor
3.5 aylık bebeğim gülmüyor neden

Merhaba 3 ay 25 günlük bebeğim beni gördüğünde hiç gülmüyor , bebeğim bana gülmüyor tepki göstermiyor çok gülmüyor ama babasına bazen gülüyor özellikle sabahları bebeğim yabacılara da hiç gülmüyor babasına sadece tepki gösteriyor ama bebeğim babasına da sesli gülmüyor : Bebeğimin gelişimi için onunla sürekli konuşuyorum ama maalesef gülmüyor doktorla da bu durumu konuştuk ama doktor herşeyi gelişimi normal dedi bebeği olan anneler bu normal mi bebeğim bana ne zaman gülecek ,tepki verecek çok üzülüyorum bu normal mi.

Merhaba Zuhal

Canım bence sen kendini boş yere üzüyorsun biraz büyüsün bak o sana ne sevimlilikler yapacak , sen bunu yazınca benim ilk numara aklıma geldi neredeyse 6 aylıkken ve benimle ilgisi alakası yoktu gülmez tepki vermezdi nedense babasına gülümserdi o da bazen çok çok nadir senin gibi ben de üzülüyordum doktora sordum o da güldü bana eee babasına gülüyormuş işte babayı mı kıskandın deyince biraz içim rahat etmişti bence çok kafaya takma bizim 2 numaraysa daha 2,5 aylıkken gülücükler saçıyordu her çocuk aynı değil işte gelişimi farklı farklı sabret bebişin çok gülecek Allah ömür boyu gülümsetsin bahtlarını açık etsin ...

Geri