1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

bebeğim için çalışmıyorum

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

hamilelikte işten atılma doğumdan sonra işten çıkma

merhaba kızlar,

geçen hafta itibari ile işten çıktım :(
    çünkü aynı anda hem işi hem bebeği idare edeeyeceğimi anladım
    anne olmak gerçekten özveri istiyor ama herseye değiyor

resim109320.jpg

bebeğim için çalışmıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek İçin Egzersizler

Bebek İçin Egzersizler

bebek egzersizi bebek egzersiz bebek egzersizleri Minik bebeklerimizin biraz ele avuca geldikten sonra ne kadar çok egzersiz yaptığının farkında mısınız melekler ? :) Ağlarken, gülücük atarken, heyecanlandıklarında, tek başlarına etrafı seyrederken sürekli el ve ayakları hareket halindedir. Ellerini tutmaya kalksak hemen başlarını kaldırmaya çalışırlar :) Biraz büyüdüklerinde bilinçli bir...
  2. İnsert Tuşu Çalışmıyor

İnsert Tuşu Çalışmıyor

İnsert Tuşu Çalışmıyor ne yapmak lazım lütfen bu konuda yardımlarınızı esirgemeyin benden
  3. Ares Neden Çalışmıyor

Ares Neden Çalışmıyor

Ares Neden Çalışmıyor ne yapmam lazım bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.
  4. bebeğimizi korumak için

bebeğimizi korumak için

slm melekler bugün nette gezinirken bir dua gözüme çarptı, okudum ve hemen sizlerle paylaşmak istedim. Emir sultan HZ.lerinin sabah akşam okumamızı tavsiye ettiği MUHAFAZA DUASI. hamile olan arkadaşlar, düşük riski olanlar ve yeni anne olanlar ve çocuklarına bir şey olmasından endişe edenler içinmiş bu dua. bende hemen sizinle paylaşayım dedim. bu duanın sırrı ise: her kim bu duayı sabah...
  5. Bebekler İçin Örgü Pançolar

Bebekler İçin Örgü Pançolar

Dünyaya bir bebek getireceğinizi öğrendikten hemen sonra onun için en iyisini düşünerek hazırlık yapmaya başlarsınız. Bu hazırlıklar bebeğin cinsiyeti kesinleştikten sonra daha da hızlanarak cinsiyete yönelik renk ve modeller şeklin de devam eder. Bebek hazırlığı için de örgü modellerinin her zaman ayrı bir yeri ve önemi vardır. Kış ayların da her yaştan kişilerin olduğu kadar bebeklerin de...

Sayfayı Paylaş