1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğim olmuyor :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ahh ahhh bebeğim olmuyır 4 yıl oldu aşılamalar yaptık gene olmadı artık bebeğim hiç olmayacakmış gibi hissediyorum çok kötü hissediyırum eşime babalığı tattıramamak çok kötü bebeği olanlara çok imreniyorum ne güzel evlatları var ben benim gibi içi yananları Rabbim görsün nolur dua edin

a.özlem bunu beğendi.
bebeğim olmuyor :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden Bebeğim Olmuyor?

Neden Bebeğim Olmuyor?

neden çocuğum olmuyor,neden bebek sahibi olamıyorum,çocuğu olmayanlar,bebek sahibi olmak için yapmalı,hamile kalmak için ne yapmalı,hamile kalmak için yapılması gerekenler Bir kadın çocuk sahibi olmaya karar verdikten sonra‚ gebelik şansını artırmak için‚ öncelikle dengeli beslenmeli‚ düzenli spor yapmalı‚ uyku düzenine dikkat etmeli ve eğer alkol‚ sigara tüketimi gibi alışkanlıkları varsa...
  2. Neden bebeğim olmuyor?

Neden bebeğim olmuyor?

neden hamile kalamıyorum,hamile kalmak için ne yapmalı,gebe kalmak için ne yapmalı,çocuğum olmuyor,çocuğumun olması için ne yapmalıyım,hamile kalma hakkında bilgiler Nedeni açıklanamayan infertilite tanısı, yapılan tüm test sonuçlarının (normal sperm analizi, ovulasyon gerçekleştiğinin ispatı, rahim içi ve fallop tüplerinin durumu) normal çıkması sonucu konulur. Gebe kalamayan çiftlerin...
  3. Bebeğim olmuyor ne yapmalıyım?

Bebeğim olmuyor ne yapmalıyım?

çocuğum olmuyor,çocuk sahibi olmak için ne yapmalıyım,bebek sahibi olmanın yolları,hamile kalmanın yolları,hamile kalmak için bilgiler Bebek sahibi olamamak ailelerin çağımızdaki en önemli sorunlarından biridir. Bunun için üreme sağlığında ciddi bir sorun olması da şart değil. Eğer bebek sahibi olmak istiyorsanız hayatınızda bir çok noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. DOKTOR KONTROLLERİ...
  4. Bebeğim olmuyor test sonuçlarımı değerlendirir misiniz ?

Bebeğim olmuyor test sonuçlarımı değerlendirir misiniz ?

Merhaba aşağıda ekli olan bjr kaç sonuç var bunlar kuzenime ait şuan köydeyiz doktora götürme şansım olmadığı için sizden yorum alabilirmiyim kuzenim 27 yaşında 3 yıllık evli ve çocuk sahibi olamıyorlar sizden rica etsem yardımcı olurmusunjz şimdiden tsk ederim
  5. çok üzülüyorum bebeğim olmuyor diye

çok üzülüyorum bebeğim olmuyor diye

merhaba ben beş aylık evliyim.. ilk günden beri korunmuyoruz benim adetime bir gün kaldı ve ilk defa bu ay bende sağ kasığımda batmalar oldu bel ağrım hatta bacağa vuran kasık ağrım oldu ve doktora gittim adetime üç gün vardı bana vajinal ultrasyonla muane etti hiç bir sorun yok bebekde göremedim dedi ama ben bugün ateş basmalarım oluyor sizce ultrasyonda gözükmemişmidir bebek yada adet...

Sayfayı Paylaş