bebeğim olsun istiyorum....

yağmur gözlüm

Hamiş Melek
bebeğim olsun istiyorum....
arkadaşlar 1 yaklaşık 2 yıldır ewliyim.6 aydır da bebek istiyoruz.hiç bi sorunumuz yok.korunmamıza rağmen olmadı bu 6 ay içerisinde..doktora gittim birisi tiroitten kaynaklanıyo olabilir dedi .tiroidi ölçtürdük normalden az yüksek çıktı..ilaç kullanmam gerekmedi tiroit için..sonra gittiğim bu doktor yumurtlanmanın sağlanması için bi ilaç verdi..uyguladığı o programla beraber werdiği ilacı kullandım..adetim 1 hafta gecikmişti hamileyim sandım lakin yanlış düşünmüşüm..adet oldum kısacası hamile değildim..doktor adet olsanda olmasanda gel demişti yumurtlamam iyiymiş lakin olmadı bu ayda başka bi doktora gittim o doktora randevu bulamadım..gittiğim doktor bayağı ilgilrndi önceki doktorumun verdiği hapı kullanmam gerekir mi dye sorduğumda yok altı ay daha bekle ilaç kullanman gerekmiyo dedi bizde açıkçası çok istiyoruz beklemek çok zor 6 ay..acaba diğer doktora tekrar gitsem mi arkadaşlar..yorumlarınızı bekliyorum lütfen yardımcı olun :)

Selamlar,

Doktorunuzu tabiki değiştirebilirsiniz. Elinizde olan tahlillerle x bir doktora gidebilirsiniz. Yanlız şunu belirtmek istiyorum. Hiç bir şekilde ne erkekte ne de kadında sorun olmadığı halde çevremizde hamile kalamayanları görürüz. Bunu basite indirgeyip açıklayacak olursak; kadın yumurtalıkları erkek spermlerini yabancı bir madde olarak görüyor ve döllenme çok nadirende olsa gerçekleşmiyor.

Dolayısı ile bu durum yani bu süreç biraz uzun sürebilir, sizler kesinlikle umudunuzu kaybetmeyeceksiniz.

Sevgiler.

Geri