bebegimi kaybettım......

canımya çok üzüldüm...
allahtan hayırlısı sadece bunu düşün
çok şükür ki tekrar hamile kalabilcen üzülme ne olur gönlünü ferah tut
rabbim en kısa zaman da tekrar tattırsın ...
sagol canım benım.ınsallah kısmet bı süre ara verıcez galıba tabı ben fıkrımı degıtırmezsem:) şükür ıyıyım suan aklıma getırmemeye calısıyorum geldıkcede zaten hıckıra hıckıra aglıyorum zaman alıcak toparlanmak...herseyın hayırlısı....

:)
sagol canım benım.ınsallah kısmet bı süre ara verıcez galıba tabı ben fıkrımı degıtırmezsem:) şükür ıyıyım suan aklıma getırmemeye calısıyorum geldıkcede zaten hıckıra hıckıra aglıyorum zaman alıcak toparlanmak...herseyın hayırlısı....
tabi ki biraz ara vermen lazım düşükten sonra hemen hamile kalmaya çalışılmaz,,,
ama sen
yinede çok üzülme:)
hiç hamile kalamyanları düşün bak benimde yok bekliyorum rabbimden..
bazen rüyamda hamile olduğumu yada çocuğumun olduğunu görüyorum ve etkisinden kaç gün kurtulamıyom..
ki sen yaşadın...
üzülmeee gülümmm:)

ne denebilir ki allah sana sabırların en büyüğünü versin inş. ve hiç kmseyide ewladıyla imtihan etmsn...çok üzüldüm gerçktn....

Canım nefesimi tutarak okudum, o kadar üzüldüm ki anlatamam...

Allah sana ve eşine sabırlar versin. Bu hiçbirşeyin sonu değil, Allah elbet yine verecektir. Sadece toparlanmaya çalış canım. Demek ki yiyecek ekmeği yokmuş.

Hepsi allahtan dersen daha çabuk atlatırsın canım, üzgünüm.

canım Allah sabır versin seni en iyi ben analrım ben tam5 tane kaybettim ensonuncusu 4 ay önceydi rabbim hepsiniinde sabrını verdi oğlumdansonra ölenler 5 aylıkta heryeri belliydi sen rabbime inan güven sanasabrın verir bitanem Allah birdaha yaşatmasın inşallah hayatta hep beterin beteri var die yaşamak lazım yoksa dertlerle baş edemezsin sanada acil şifalar meleğim enekısa zamanda müjdelenirsin inşallah bebekle canım

canım Allah sabır versin seni en iyi ben analrım ben tam5 tane kaybettim ensonuncusu 4 ay önceydi rabbim hepsiniinde sabrını verdi oğlumdansonra ölenler 5 aylıkta heryeri belliydi sen rabbime inan güven sanasabrın verir bitanem Allah birdaha yaşatmasın inşallah hayatta hep beterin beteri var die yaşamak lazım yoksa dertlerle baş edemezsin sanada acil şifalar meleğim enekısa zamanda müjdelenirsin inşallah bebekle canım
sagol canım 3 gun oldu ve kendımı bos hıssedıyorum tabıkı verende allah alanda allah.sabrını verecek olanda allah.kısmet gelemıcekmıs dunyaya.ınsallah allahım herkese saglıklı bır gebelık ve bebek nasıp eder.tek tesellımız kucuk olmasıydı zaten ama allahım verıyo sqbrını gercekten.desteklerınız ıcın hepınıze tesekkur ederım.allahım kımseye bu durumu yasatmasın.cok dıkkat etmek gerek kendıne bakmak gerek.benım zaten sorunum kansılıktı kan degerlerım dusuk cıktı hep ve sonunda kaybettım.sımdı ıkıncı ıcın kan depıluyacagım bol bol.daha sonra ınsallah nasıp olur tekrar.

Kelimelerin yetersiz olduğu anlardan birindeyim ateş düştüğü yeri yakar derler ya mutlaka ne dersete şu an belki yaralarına çare olamayız ama şunu untmaki bizler yanındayız en azından kafanı dağıtman ve sana destek olma adına tüm melekler yanında canım .Umudunu ala yitirme bu konuda ben inanıyorumki herşeyde bir hayır var ve yine inanıyorumki tekrar bebek sahibi olacaksın Rabbine sığın ve asla isyan etme olurmu canım:) Allah sabır versin...

Canım çok üzüldüm allah sana ve eşine sabır versin kuşum.üzülme demiyorum çünkü aynı durumda olsam bende üzülürdüm üzül acısını yaşa elbet ama tekrar bebeğin olabilir o yüzden sıkma o tatlı canını.geçmiş olsun bozma moralini tatlım tamam mı

ALLAH böyle bir imtihanla kimseyi karşılaştırmasın eğer bunu yaşayacaksak da dayanma gücü sabr versin RABBİM..şunu unutmamak gerek demekki o bebek ana babası için hayırlı değil birde engelli olan bebekler kendini dışarı atarmış bunu ilk duyduğumda çok ferahlatıcı gelmişti bana

Geri