Bebeğimin Cinsiyeti Ne Olacak? Bebek cinsiyet hesaplama çin takvimi

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bebeğimin Cinsiyeti Ne Olacak? Bebek cinsiyet hesaplama çin takvimi

Bebeğimin Cinsiyeti Ne Olacak? Bebek cinsiyet hesaplama çin takvimi çin takvimi, bebeğin cinsiyetini öğrenmenin yolları, bebeğim kızmı erkekmi

Bundan tam 700 yıl önce Çinliler Pekin yakınların da doğacak bebeklerin cinsiyetlerini tahmin eden ve büyük doğruluk payı olan çin takvimini buldular. Çin takvimine göre %90 bebeğin cinsiyetini öğrenmeniz mümkün. Çin takvimini deneyenlerin çoğu cinsiyet tahminin doğruluğunu yaşayarak hayretler için de kalıyorlar. Ufak bir yanılma payının ultrason cihazların da çıkan sonuçlarda da olduğunu düşünürsek sanırım çin takvimini tamamen kusursuz görmemek gerekiyor. Büyük bir olasılıkla cinsiyet tahminlerinin tuttuğu çin takvimi tablosunu sizler için paylaşıyoruz. Bebeğim kız mı yoksa erkek mi diye düşünenler için işte çin takvimi...
bebeginizin_cinsiyetini_ogrenin_2.jpg

Bu hesaplamayı yapabilmek için çan yaşı hesaplama olayını bilmeniz gerekiyor kızlar Bunun için ÇİN YAŞI HESAPLAMA bölümünden konuyu inceleyip hesaplamayı öğrenebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar arkadaşlarım tabloya göre baktığımda benim bebeğimin cinsiyeti tutuyor vallahi iki kızım var baktım ikisin de de tarihler tutuyor teşekkürler meleğim benim :D:D

Geri