Bebeğimin cinsiyetini en erken ne zaman öğrenebilirim?

C

Ceyda Ayaz

Forum Okuru
Bebeğimin cinsiyetini en erken ne zaman öğrenebilirim?

Kaç haftalıkken cinsiyet belli olur melek kadınlar kulübü kaç haftalıkken cinsiyeti cinsiyeti öğrendiniz forumda.​

Selam hanımlar ben 12. Haftadayim bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyorum. Kaç haftalıkken cinsiyet belli olur bilgisi olan var mı? En erken bebeğimin cinsiyetini nasıl öğrenebilirim? Bu konuda tecrübeli annelerden yardım istiyorum. Bebeğimin cinsiyetini öğrenebileceğim başka yöntemler de var mı?

Merhabalar
Heyecanınızı çok iyi anlıyorum ama bebeğinizin cinsiyetini resmi ve net olarak en erken 14-15 haftalarda daha net şekilde 18. Haftada öğrenebilirsiniz. Çok az kalmış zaten bekleyebilirsiniz sanıyorum. Yanılma payı olmaması için 17-18. Haftaları beklemeniz yerinde olacaktır. 14-15. Haftalarda yanılma payı olma ihtimali olabilir. Bu arada şunu da belirtmek isterim. Cinsiyet tahmini için 12. Hafta bitiminde vajinal ultrason ile cinsiyet belirleme yapılabilir. Bazı yöntemler vardır ki evde de cinsiyet belirleme tahminleri yapabilirsiniz ama bana kalırsa siz birkac hafta daha bekleyin net olsun her şey. Dilerseniz nub teorisi ile de bebeğinizin cinsiyetini öğrenebilirsiniz. Diğer yöntemlere göre daha etkili bir yöntem diyebilirim. Ultrason görüntüsünü bizimle paylaşırsanız sizin için yorumlayabiliriz. Aşağıya linki bırakıyorum ''nub teorisine göre cinsiyet tahmini bilen var mı kızlar'' konumuzun altına ultrason görüntünüzü atabilirsiniz.

Geri