1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğimin dili beyaz pamukçuk oldu bi bakın kızlar bana lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar yaklaşık 4 aylık bebeğim pamukçuk oldu ve ondan da bana geçti meme uçlarımdada buna benzer bişeyler var ne yapacam ya ben :S Yardım edin lütfen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bebeklerde pamukçuk hastaılığı ve tedavisi için BURAYA TIKLAYIN ve aradığınız detaylı tüm bilgilere ulaşın.

Bebeğimin dili beyaz pamukçuk oldu bi bakın kızlar bana lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen bi bakın

lütfen bi bakın

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:
  2. bana bi akil verin lütfen

bana bi akil verin lütfen

daha öncede anlatmistim esimin bi baskasindan oglu var diye yani benden önceki hayatinda cocuk 4yasini gecti kadinla konustum göstericekti ama vaz gecmi simdi esimle konusayim diyorum yani mahkemeye verelim görebilmek icin sizce bunu yapayim mi yoksa ben hic karismayim zamanami birakayim zamana birakmakta aslinda dogrumu olur bilmem cocuk büyüdügü zaman bu zaman kadar nerdeydin diye babasina...
  3. lütfen yardımcı olun bana

lütfen yardımcı olun bana

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:
  4. Bi bakın kızlar

Bi bakın kızlar

Ya aslında doktora gidicem ama gitmeyi bekliyemedim .Benim normalde adetim hiç şaşmazdı ve adet olmama daha 2 hafta vardı.Ve adet oldum çok az oldum tabi.1gün bile değil sonra bişey yok aşırı karın ağrısı var ama bişey yok.Hiç düzensizlik yaşamamştım bu konuda ilk kez annem stresten flan olmuştur diyo ama sizide hiç böyle oldumu.Yani öyle bi damlalık bişeydi daha da hiç bişey gelmedi.
  5. kızlar bi bakar mısınz lütfen

kızlar bi bakar mısınz lütfen

canlarım ya ben bunu 2 gündür sölemiyim dedim ama dayanamadım sölüyorum valla. ya ben dedim uğraş şeyda yaparsın ama yok olmuyo beceremiyorum ve adminlerimden yahut bilenlerden yardım istiyorum. ben yeni konu açamıyorum yaa. yani eskiden aşağıda forum yazıyodu orada bir liste çıkıyordu. ama şimdi öyle bir şey göremiyorum bi el atar mısınız. yeni konu açamıyorum

Sayfayı Paylaş