Bebegimin ilk Patikleri :)

ESDE

Hamiş Melek
Bebegimin ilk Patikleri :)
bebek patikleri bebek patigi el orgusu bebek icin patik bebegim konulari burada meleklerim
Merhaba Meleklerim,

Hep gurbetteyim gurbetteyim diye isyan ediyorum farkindayim ama, ne yapayim hakikaten zor is anlatilmiyor, sartlarin ne kadar guzel olursa olsun hep bir yanin eksik kaliyor maalesef, ornegin simdi 3 aylik hamis olmama ragmen anacigimla bu guzel duyguyu paylasamiyorum bile, Telefonda ne kadar olursa artik, sagolsun ana yuregi beni yine dusunmus ve usenmemis bebegim icin elleriyle patik ormus ve yollamis bana, siz kucukken ormustum en son patik, unutmusum nasil oruldugunu birseyler yapmaya calistim desede benim icin dunyalar kadar onemli bu patikler...Henuz bebegin cinsiyetini ogrenemedigimiz icin beyaz renk yapmis...Aman bebegime nazar degmesin diye de, nazar boncuklariyla bir guzel suslemis, Bunlar hem bebegim icin, hem benim icin ilk ve en guzel hediye...Giymesede omur boyu saklamalik hatira, sizlerle paylasmak istedim meleklerim, umarim saglikla yavrumu kucagima alirimda bu patikleri giydirmek nasip olur...Darisi tum bebek isteyen meleklere insallah...

3-331.jpg

2-382.jpg

1-240.jpg

oy oy oyyy yesinler onun patikleriniii:D:D ne kadar güzel olmuş annenin ellerine sağlıkk esdemm çok güzel yapmış yakışır o minnak ayakalara:D:D inş hayırlısıyla bebişin dünyaya gelsin güle güle giysin bu patiklerii

oyy yesinler o patikleri giyicek ayakları...Allahım sağlıklı sihhatli iyi günlerde giymeyi nasip etsin inşallah minik meleğe :)

Aminnnnnnnnnnnnn, insallah sag saglim kucagima alip giydiririm bunlari, birde oyle resimlerini cekip koyarim buraya teyzeleri :) Allahim bize o gunleri gosterir insallah...

yaaaaa çokkk güzelll bunlarrrrrrrrrrrr çok beğendimmmm yyaaaa..
Allahım hayırlısı ile kucağına aldırıpı sağlıklı sıhatli giydirmeyi nasip etsin canımmmm. Darısıııııııııııı da bizlere olsun inşallahhh :D:D

Benim bebişim yok Eşimin iş Yerinden birisi Bebek Patiği hediye etmiş bende saklıyorum onu bir görsen onlarda çok tatlı yeşil beyaz renkte ve boncuklarla süslemişler bayıldımm yaaa. Allahım nasip ederde bir evladım olursa ona giydirmeyi çok istiyorum.

yaaaaa çokkk güzelll bunlarrrrrrrrrrrr çok beğendimmmm yyaaaa..
Allahım hayırlısı ile kucağına aldırıpı sağlıklı sıhatli giydirmeyi nasip etsin canımmmm. Darısıııııııııııı da bizlere olsun inşallahhh :D:D

Benim bebişim yok Eşimin iş Yerinden birisi Bebek Patiği hediye etmiş bende saklıyorum onu bir görsen onlarda çok tatlı yeşil beyaz renkte ve boncuklarla süslemişler bayıldımm yaaa. Allahım nasip ederde bir evladım olursa ona giydirmeyi çok istiyorum.

Sagol Asicim :) Amin insallah Allahim sanada yasatir bu guzel duyguyu, Allah tum bebek ozlemi cekenlerin kucagini bos birakmasin insallah....

Geri