Bebegimin ilk resmi teyzeleri :))

maşallah esdemmm güle güle kucağına almayı nasip etsin allah herkes oğlana benzetmiş valla bende benzettim ama allah bilir :D:D 1 ay sonra öğreniriz tosun kızmı erkekmi :D:D

allah sağlık versin inşş hayırlısıyla doğsundaa sağ salimm kızı erkeği fark yapmaz :D:D

Amin cemosum, insallahh hayirlisi olsun bakalim, once saglik tabiki :)

Esde tebrik ederim seni. Maşallah diyorum. Allahım darısını bize... Vallahi yorumlara hiç bakmadan bana da erkek izlenimi verdi. Sonra da baktım ki herkes öyle demiş. Böyle paşalar gibi yattığından olsa gerek... Hayırlısı ne ise o olsun. İlk çocuğunmuş. Kız-erkek fark etmez. Sağlıklı olsun, bahtı güzel olsun...

Tesekkurler canim amin, darisi tez zamanda basina insallah, Rabbim gonlune gore versin insallah, merak etme sendende en yakin zamanda duyariz boyle guzel haberler, evet ilk cocugum olcak banada farketmiyor kiz erkek olmasi, oncelik saglik tabi de, gonlumden gecen eskiden beri erkekti bakalim hayirlisi insallah :) Az kaldi 1 ay sonra insallah ogrenip yazicam burdan, bakalim kimin ki tutacak, gerci kiz diyen hic yok suana kadar ama hahaha

İlk resmi deyincee bende doğdu sandım :D:D İnş. sağlıcakla kucağına almak nasip olur ablam. Vatana millete hayırlı bi evlat olur inş. :)

Şimdiden çok tatlı bu bebiş doğunca nasıl olur bilemiyorum :D:D :nazar:

sagol refracim, amin insallah, Allah bu guzel duyguyu ilerde insallah sanada yasamayi nasip eder, o zaman anlarsin neden bu kadar hevesli oldugumuzu :) Bizim icin ilk resmi bu :))

Tabiki öyle ablacım anne olmasamda en nihayetinde bende bi bayanım :) Anlayabiliyorum yani o hevesi heyecanı :) Tabi senin yaşadığın bambaşka :) Rabbim isteyen herkese tattırsın :D

ayyy ilk bakinca erkek gordum gibi oldu:D yorumlari okudum gercekten herkez erkek dusunmus:D

Erkek kiz farketmez tabi Allah sana bagislasin saglikli uzun omur versin insallah

Geri