1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

bebeğimizin anne karnındaki ruh halleri

Konu, 'Gebelik' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

bebeğin anne karnındaki hali bebeğin anne karnındaki halleri bebeklerin halleri
    Bakın bebişlerimiz bizim karnımızda iken ki ruh hallerine...

R
    uh enerjisinin fiziksel beden haline gelmesi için ana rahmine en karne olduğu nokta, 24 saat içinde Burçlar kuşağının etkilerini alır. Ay ise her 28 günde bir, gelişmekte olan fiziksel bedeni etkilemeyi sürdürür.
    Ceninin dokuz aylık gelişimi süresince gezegenlerin çeşitli yönlerde etkileri vardır.
    Birinci ay: Satürn enerjisi genel yapıyı oluşturur.
    İkinci ay: Jüpiter enerjisi tümörleri etkiler.
    Üçüncü ay: Mars enerjisi kanı etkiler.

Dördüncü ay: Güneş enerjisi vücut ısısını verir. Beşinci ay: Venüs enerjisi fiziksel güzelliği etkiler.
    Altıncı ay: Merkür enerjisi hareketleri ve sinirleri etkiler.
    Yedinci ay: Ay enerjisi bebeğin duyguları üstündeki etkisini tamamlar.
    Yedinci aydan sonra bebek doğabilir ama yaşayabilmesi için çok iyi bir bakım ister. Bu nedenle,
    Sekizinci ay: Satürn enerjisi bebeği yeniden etkileyerek kas ve kemiklerinin güçlenmesini sağlar.
    Dokuzuncu ay: Son olarak Jüpiter, tüm yaşam elemanları için yeniden enerji verir.

muneccim.com

bebeğimizin anne karnındaki ruh halleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annenin Karnindaki Bebek...

Annenin Karnindaki Bebek...

anne karnındaki bebeğin allahla konuşması anne karnındaki bebeğin allah la konuşması allah la videosu karnında ile konuşan bebek karnında ile konuşan bebek videosu
  2. Anne KArnında bebek

Anne KArnında bebek

bebek karikatürleri anne karnında bebek resmi anne karnında resimleri karikatürleri Anne karnında bebek.... Uzmanlar hep anne karnında bebeklerin anne v babalarını tanırlar derler.. iştee sizlere kanıt... Anne karnında ki bebeklerin günlük faliyetleri... Ay ne dadlu demi....
  3. Bebeğin anne karnındaki hareketleri

Bebeğin anne karnındaki hareketleri

bebeğin anne karnındaki hareketleri anne karnındaki bebeğin hareketleri Hamiş Melek'ler ve hamiş kalmak isteyen tüm hanımlar, bebeğin anne karnında ki hareketlerini merak ediyor musunuz? Sizi bilmem ama ben çok merak ediyorum ve benim gibi merak edenler için bu konuya dair bir araştırma yaptım, ee tabi ki sizlerle de paylaşıyorum :) Hiç beklenmeyen bir anda hissedilen bu hareketi hemen...
  4. Anne karnındaki bebeğe ruh ne zaman üflenir?

Anne karnındaki bebeğe ruh ne zaman üflenir?

Çok merak edilen konulardan biride İslam Dinine göre Anne Karnındaki Bebeğe Ruh Kaçıncı Günde Üflenir konusudur. Şimdi bu konuya açıklayıcı bir cevap verelim. Cevap: Bu konuya imam ı Nebevi hazretlerinin derlemiş olduğu kırk hadis eserinde yer alan bir hadisle açıklık getirelim. Bahsi geçen hadis i şerif şöyledir: *Ebu Abdirrahman Abdullah b. Mes’ûd (r.a) şöyle demiştir: Doğru ve doğruluğu...

Sayfayı Paylaş