Bebeğin Kalp Atışını Ne Zaman Duydunuz Ben Duyamadım

M

Meraklıanne

Forum Okuru
Bebeğin Kalp Atışını Ne Zaman Duydunuz Ben Duyamadım
BEBEĞİN KALP ATIŞI NE ZAMAN DUYULUR DUYULMAZSA NE OLUR NE ZAMAN DUYACAĞIM ?

Arkadaşlar şuan 5 haftalık hamileyim ama dün gittim bebeğimin kalp atışını duymak için ama duyamadım. Çok endişeleniyorum acaba duyabilecek miyim bebeğimin kalp sesini.

Bebeğinin kalp atışını sizler ne zaman duydunuz duyulmaz ise ne kadar zaman beklemek gerekiyor lütfen içim içimi yiyor ya bişey olduysa diye bana yardım eder misiniz melekler ?

bebeklerde-kalp-atisi-ne-zaman-duyulur.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar, öncelikle lütfen endişe etmeyiniz bebeğin kalp atışları normal olarak 5. haftadan itibaren duyulmaya başlanır ama bazı durumlarda bu 6. haftaya kadar ilerleyebilir. Stres yapılacak bir durum olduğunu düşünmüyorum. Lütfen aşağıdan sizin için eklediğimiz videoyu izleyin ve sorularınız halen devam ediyor ise ve varsa bizimle iletişime geçmekten, sorularınızı yönlendirmeden çekinmeyin.

BEBEĞİN KALP ATIŞI NE ZAMAN DUYULUR DUYULMAZSA NE OLUR NE ZAMAN DUYACAĞIM ?

Arkadaşlar şuan 5 haftalık hamileyim ama dün gittim bebeğimin kalp atışını duymak için ama duyamadım. Çok endişeleniyorum acaba duyabilecek miyim bebeğimin kalp sesini.

Bebeğinin kalp atışını sizler ne zaman duydunuz duyulmaz ise ne kadar zaman beklemek gerekiyor lütfen içim içimi yiyor ya bişey olduysa diye bana yardım eder misiniz melekler ?

Ekli dosyayı görüntüle 86205

ben de bir anne olarak ve bu konuda bilgim olduğu için cevap vermek istedim. Kalp atışları kese göründükten sonra 5.-6. hatta daha sonraki haftada duyulabilir. Doktor gerek duyarsa 5.-6. haftada alt muayene ile de kalp atışını duyabilir ultrasonda ise daha sizin erken olabileceğini belirtmek isterim moralinizi bozmayın iyi düşünün iyi olsun.. Geçmiş olsun

Geri