Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğin ne zaman doğacağın hesaplama şekli nasıl yapılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bebek düşünüyoruz. Gerçi üç ay oldu hala bir kıpırdanma yok ama, bebeği düşündüğümden dolayı dedim ki araştırayım. Şimdi şunu sormak istiyorum sizlere , bir bebeğin ne zaman doğacanının hesaplama olayı nasıl yapılıyor. Bu hususta bana yardımcı olur musunuz. diyelim ki bugün hamile kaldım bebeğin doğacak tarihi nedir ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

bebeğin ne zaman doğacağın hesaplama şekli nasıl yapılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ay burcu nasıl bulunur hesaplama  nasıl yapılıyor

ay burcu nasıl bulunur hesaplama nasıl yapılıyor

Kızlar ay burcu nasıl bulunuyor ve hesaplaması tam olarak ne şekilde yapılıyor teşekkürler.
  2. 2012 Oyp Hesaplama nasıl yapılıyor

2012 Oyp Hesaplama nasıl yapılıyor

Merhaba arkadaşlar hepinize iyi bir gün geçirmenizi diliyor ve sizden 2012 Oyp Hesaplaması nasıl yapılıyor diye yardım ya da bilgi rica ediyorum.
  3. Yazın Doğacak Bebeğinizi Nasıl Giydirmeniz Gerekiyor ?

Yazın Doğacak Bebeğinizi Nasıl Giydirmeniz Gerekiyor ?

yaz bebeği nasıl giydirilmeli yaz bebekleri ne giyer yaz bebeği Sevgili melekler, yaz aylarının en sıcak günlerini yaşadığımız şu dönemde gebe meleklerimiz mutlaka büyük zorluklar çekiyorlardır. El-ayak şişmesinden, isiliklere kadar çekilen bu sıkıntılar emin olun bebeğinizi kucağınıza aldığınızda unutulacaktır. Eğer bebeğiniz yaz bebeği olacaksa onu da sıcaklar bekliyor demektir. Eğer...
  4. Negele yöntemi ile hamilelik haftası hesaplama nasıl yapılıyor ?

Negele yöntemi ile hamilelik haftası hesaplama nasıl yapılıyor ?

Gebelikte kaç haftalık hamile olduğumuzu hesaplayacağımız bi yöntem varmış beyza abla Negele yöntemi az önce komşum söyledi ha biliyorum dedim ama bilemiyorum da benim bhcg değerim iki hafta önce 1020 çıkmıştı şimdi bu negele yöntemi hakkında bana bilgi verir misiniz nasıl hesaplanıyor nasıl bakmam gerekiyor Mahçup olmim sonra sitede aradım yoktu heralde ya da var ise konu linkini...
  5. Kurban ne zaman nasıl kesilmelidir?

Kurban ne zaman nasıl kesilmelidir?

Kurban bayramın birinci, ikinci ve üçüncü günleri kesilmelidir. Ancak birinci günü kesmek daha efdaldir. Kurbanlar şehirlerde veya bayram namazı kılınan diğer yerleşim yerlerinde namazdan sonra, bayram namazı kılınmayan köylerde ve göçebe hayat yaşanan yerlerde ise bayram günü tan yerinin ağarmasından sonra kesilir. İlk vakti budur. Son vakti ise bayramın üçüncü günü güneş battıktan sonra...

Sayfayı Paylaş