Bebeğine kavuşan meleklerimiz

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bebeğine kavuşan meleklerimiz
Doğum yapan meleğine kavuşan tüm hamişlerimizi bu topik altından doğumda yaşadıklarını ve müjdeli haberlerini bekliyoruz:yumurta:

aa daha kimse yazmamis.. o Zaman ben baslayayim yazmaya :hihi:
benim aslinda pilanaki dogum tarihi oglumun 4 temmuzdu ama oglum dayanamadi 10 hazinranda geldi :D:D
boyu 52cm kilosu 3050 gr´di
simdi dogum kolaymiydi zormuydu derseniz :D:D ne diyeyim bir an artik ölüyorum herhalde dedim ve sehadet getirdim... ama ondan bir kac dakika sonra ölüm yerine minicik melegimi kucagima verdiler... o Kadar tuhaf ve güzel bir histiki anlatamam... ingaaa ingaa diye agliyor gözlerimi masum masum bakiyordu... minik minik parmaklarini öptüm.
Dr. bir yandan beni dikerken... o his öyle bir hiski doktorun beni diktigini bile hissetmedim. Oglumun kucamda oldu sevincinden. Simdi tam iki ayi gecti ve anneligin asil zorluklarini hissetmeyse basliyorum dogum acisi hicmis valla hahaha
ha burarada oglumun Ismini Muhammed koyduk... Muhammedim benim suan masum bir sekilde uyuyor tosunum benim :hihi: Rabbim tüm isteyenlere hayirli evlatlar nasip etsin. Bizim evlatlarimizida hayirli olmasini nasip etsin ... Amin

Geri