Bebeğine mektup yazmak isteyen anneler...

ESİNKADİR

Aktif Üye
Üye
Bebeğine mektup yazmak isteyen anneler...
Belki saçma gelicek ama mektup yazmak beni rahatlattı. mektubumu da paylaşacağım ve ara sırada yazacağım. benim gibi rahatlamak isteyen anne ya da anne adayları bekliyorum hepinizi, Allah gönlümüze göre versin inşallah hayırlısıyla, dualarım hepimizle...:yyy:

Merhaba bebeğim…
Henüz yoksun ama ben seni heyecanla bekliyorum. Beklide gelmek üzeresin bilmiyorum ama bildiğim tek bir şey var şu an karnımda olsan da olmasan da ben seninle konuşmaktan, varmışsın gibi davranmaktan çok büyük sevinç duyuyorum. Belki deli diyecekler beklide başka bir şey ama ben seni varmışsın gibi kabul ediyorum. Çünkü sen annenin her şeyisin. Bebeğim bu kısa mektubum sanadır. Ben seni nedensiz ve koşulsuz seviyorum… küçük meleğim, seni bekliyorum, gecikme olur mu, özletme kendini :)

Iyi bir fikir biliyormusun ben oğlumun yaptığı ilk hareketleri sacından bir tutam kestim birde ayak izlerini bastırmıştım ona özel bir defterim var ve halen saklıyorum ne zaman kaç diş cıkardı ne zaman süründü ne zaman yürüdü hep yazılıdır günlük gibi tüm duygularımı yazmıştım doktorlrının bile resmini koymuştum ilginç bir fikir doğmadan öncede bir başlık atmak bu ikinciye yapacağım

Iyi bir fikir biliyormusun ben oğlumun yaptığı ilk hareketleri sacından bir tutam kestim birde ayak izlerini bastırmıştım ona özel bir defterim var ve halen saklıyorum ne zaman kaç diş cıkardı ne zaman süründü ne zaman yürüdü hep yazılıdır günlük gibi tüm duygularımı yazmıştım doktorlrının bile resmini koymuştum ilginç bir fikir doğmadan öncede bir başlık atmak bu ikinciye yapacağım

harika bişey yaptıkların. umarım bende yaparım bigün bunları :)

sana mektup yazdım meleğim, konuştum, ama dün gece kırmızılara büründüm... çooook üzüldüm ama olsun, ben seni hala bekliyorum meleğim... :(

Geri