bebeginiz kac haftalık kızlarr ???

34.haftamıza gırdık artık......hersey zorlastı ama gelmesı yakın ya artık gerısı onemlı degıl:)

ya kizlar bende 34 haftama girdm ama son bi haftadir yururken vajinam agriyo benle ayni durumda olanlar varmi merak ettim bide doktora danistinizmi niye oluyoo

ya kizlar bende 34 haftama girdm ama son bi haftadir yururken vajinam agriyo benle ayni durumda olanlar varmi merak ettim bide doktora danistinizmi niye oluyoo

Canım son zamanlarda bebişin döndüğü ve kafası aşağıya geldiği için bebişin kafası rahime baskı uygulamakta o yüzden ağrıyordur bide doğum yaklaştıkça rahimde kasılmalar olur onun da etkisi vardır:)

ya bacım çocuk doğacak ben hala sana şu hafta hesabını öğretemedim kızım niye geriden geliyon sen:) bak benim yarın 35.haftam dolacak sen benden öndesin 36.yı dolduruyo olman lazım dikkatli takip et sonra çocuk doğunca erken doğurdum dicen:D:D vajina ağrısı bende yok şimdilik ama sonra nolur bilmiyorum bi dahaki kontrolün ne zaman?

Dun gittim cnm doktor normal dedi peki bende bi sorun daha var :d sperm gbi bi akintin oluyormu senin
yok ya sperm gibi yada normal akıntı kıvamında olmuyo bende geldiği zaman normal su şeklinde akıyo bende her seferinde doğuruyorum zannediyorum:) o yüzden de günlük pedi ihmal edemiyorum malesef ne zaman geleceği belli olmuyo benim de kontrol yarın bakalım ne durumdayız gelişmeleri bildiririm canım

Geri