1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğinize alıp ta kullanmamadığınız ürünler varmı varsa neler ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, bebeğiniz doğmadan ya da doğunca alıp ta bir heves, hiç kullanma imkanı bulamadığınız ürünler varmı? Biz de bilelim de boşuna almayalaım di mi ? :D

bebeğinize alıp ta kullanmamadığınız ürünler varmı varsa neler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öğrenmede kuramlar varmı varsa nelerdir

öğrenmede kuramlar varmı varsa nelerdir

öğrenmedeki kuramlar nedir birisi bana anlatabilir mi ?
  2. Havanın Ağırlığı Varmı varsa Havanın Ağırlığı Nedir

Havanın Ağırlığı Varmı varsa Havanın Ağırlığı Nedir

Merhaba arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum bunu çok merak ettim de bir de size sorayım belki bilirsiniz diye düşündüm acaba Havanın Ağırlığı Varmı var sa havanın ağırlığı Nedir?
  3. Orucun Zararları Varmı Varsa Nelerdir

Orucun Zararları Varmı Varsa Nelerdir

Selam kızlar oruç tutuyoruz ok sevap işliyoruz bir çok faydası da var ama hiç mi zararı yok oruç tutmanın:S Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım bana orucun zararları varsa yazsın.
  4. Moneta Seramik tencere Alıp Kullananlar Varmı

Moneta Seramik tencere Alıp Kullananlar Varmı

Hanımlar yaza düğünüm var ve çeyiz hazırlığı içindeyim. Tencere seti almak istiyorum acama moneta nasıl bir marka. Paramı hiç etmek istemiyorum. Yeni gelin olacağım için güzel marka da olsun istiyorum. Moneta seramik modelleri nasıldır acaba uzun ömürlü olur mu? İki üç ay sonra bozulup dökülmesin sonra.
  5. Avene ürünlerini kullanan varmı?

Avene ürünlerini kullanan varmı?

Arkadaşlar benim cildim çok hassas çok kozmetik ürünü de kullanamıyorum. Acaba avene ürünleri nasıldır kullanan varsa hangi ürününü önerebileceğinizi öğrenmek istiyorum. Özellikle temizleyici jeli nasıl kullanan var mı almak istiyorum ama sormadan almak istemedim.

Sayfayı Paylaş