Etiketler:
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Bebeğinize Pembeli harika patikli yelek takımı

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bebeğinize Pembeli harika patikli yelek takımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Yeleği Fiyonklu

Bebek Yeleği Fiyonklu

bebek yeleği fiyonklu bebek battaniyesi yapılışı İnternette dolaşırken güzel bir paylaşımcı sitede bulduğum bir bebek yeleğini sizlerle paylaşıyorum.. Umarım beğenirsiniz. Yapılışı: Ön için 35 göz 7 sıra harosa örünüz. Sonra 7 harosa 7 göz düz örünüz. Ön sırada 7 düz gözü sişe örmeden alıp ipi önünden düz 7 göze yetecek kadar, sıkmasın bozulur, geçir ve 7 harosoyu örünüz. Arkadan 7 haroso 7...
  2. lila bebek yeleği

lila bebek yeleği

3 nolu şiş ile örebilirsiniz. İp çok ince, Yapılışıda oldukça kolay ve zevkli.çünkü düz örülüyor.Örgüye yeni başlayanlar için tavsiye ederim.Şimdi geçelim yapılışına; Arka 160 ilmek başlanıyor. 4 haroşa 5 düz şeklinde örüyorsunuz. 4 sıra bu şekilde örülüyor vedaha sonra düz olan bölümden kesmeler yapıyorsunuz. Düz kısım bitene kadar kesiliyor ve buşekilde etekteki volanlar yapılmış...
  3. Bebeğinize Yelek

Bebeğinize Yelek

dantel.biz
  4. Bebek yelek modelleri

Bebek yelek modelleri

Değişik kız ve erkek bebek yelek modelleri.
  5. Kız bebekleri için patikli harika elbise modeli

Kız bebekleri için patikli harika elbise modeli

Kız bebeği olan ve olacak olan melekler çok şanslısınız bu patikle ikili takım olarak örülmüş bu elbise harika birşey değilmiii:) Pembiş pembiş güzelll değilmi ben hayalimde içinide doldurdum minik hanımlara çok yakışacak çokkk:)

Sayfayı Paylaş