Bebeğinizi sıcak tutacak çiçekli örgü battaniye modelleri

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Bebeğinizi sıcak tutacak çiçekli örgü battaniye modelleri
bebek battaniye modelleri, örgü battaniye modelleri, çiçekli battaniye örneği, bebek battaniye modelleri ve yapılışı, açıklamalı bebek battaniye modeli

Bebekler bizim için dünyanın en değerli varlığıdır. Onun için en iyisini ve güzelini düşünürüz. Daha doğmadan önce onun için hazırlık yapılmaya başlanır. Bebek hazırlığı için de yer alan ve kış ayları için çok kullanışlı olan bebek örgü modelleri ile bebeğinizi soğuk havalar da onun minik bedenini sıcak tutacak ihtiyaçlarını karşılamış olursunuz.

Bebekler için örgü modelleri arasın da yer alan battaniye modelleri de çok amaçlı bir kullanım olanağı sunan ve kullanışlı bir model..

Kız ve erkek bebekler için farklı renk ve motiflerden oluşan bebek battaniye modelleri arasından sizlere kız bebekler için çiçek motifli örgü battaniye modellerini bu konumuz da paylaşıyoruz.

Hem ev ortamın da hemde dış ortamlar da çok kullanışlı olan bebek battaniye modellerini dilediğiniz her yere götürerek bebeğinizi sıcak tutabilirsiniz.

Kız bebeklere çok yakışacak çiçekli bebek battaniye modelleri sizlerle;


battaniye modeli ve yapılışı.jpg
bebek battaniyesi modeli.jpg
bebekler için örgü battaniye.jpg
çiçek motifli battaniye.jpg
çiçekli battaniye.jpg
Orgu-cicekli-bebek-battaniyesi.jpg
örgü battaniye.jpg
örgü bebek battaniye modelleri.jpg
pembe bebek battaniyesi.jpg


Ayrıca fuşya el emeği tarafından you tube kanalına yüklenen pembe bebek battaniye modelinin açıklamalı yapılışını anlatan videomuza da göz atarak pratik ve kolay bir şekil de modeli uygulayabilirsiniz.Bu konular da ilginizi çekebilir

Tunus işi bebek battaniye modeli

kız bebekler için çok şirin örgü patikler
 
Üst