Bebeğinizin Cinsiyetini Kocakarı Yöntemleriyle Öğrenin

Bebeğinizin Cinsiyetini Kocakarı Yöntemleriyle Öğrenin
hamilelikte cinsiyet belirtileri bebeğimin cinsiyetini merak ediyorum bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyorum bebeğinin cinsiyeti değişenler kocakarı cinsiyet tahmini
Bebeğinizin cinsiyetini merak ediyorsunuz ama henüz ultrasanda belli olmadı ozaman ne yapıcaksınız kocakarı yöntemlerine başvurucaksınız ozaman bu yazıyı okumakta fayda var :tik:Eğer herhangi bir şeyi bir kere ‘deniyoruz’ dediyseniz, kendinizi bilimselden tutun batıl inançlara kadar varan bir fikir furyasının içinde bulursunuz. Bütün bu fikirlere inanmak oldukça baştan çıkarıcı olabilir.

Her şey sizin kontrolünüzün dışına çıkmışken bütün bunları anlamaya çalışırken hayatınız herhangi bir anda büyük bir şekilde değişebilir ancak siz halen neye, nasıl ve ne zaman karar vereceğinizi bir türlü bilemezsiniz. Yine de her şeyi kavradığınız anda bir erkek ya da kız
çocuğu sahibi olabileceğinizi kontrol edebildiğinizi anlatan kocakarı hikayelerine inanırsınız. Biz de sizin için en çok anlatılan, ilgi uyandıran ve düpedüz saçma olan efsaneleri araştırdık.

Pozisyon efsaneleri..

Bu efsaneler kendi içinde iki ana kategoriye ayrılıyor. İlk olarak pozisyon efsaneleri geliyor. Bazıları cinsel ilişkiden sonra baş aşağı durmanız gerektiğini söylüyor. Bu efsanenin daha da düşündüren tipi ise bu haldeyken bisiklet sürüyor gibi yapmanız. Diğerleri ise görünürde daha zıt bir pozisyon.. Seks sırasında tercihen bir gardırop içinde ayakta durmak.

Cinsiyete göre değişen pozisyon önerileri de dolunayla ilgili.. Eğer bir kız çocuğu istiyorsanız kocanızı bir dolunay gününün öğleden sonrasında, misyoner pozisyonunda seks yapması için baştan çıkartmanız yeterli. Ancak kocanızın fazla derinlere inmemesi ve sizin kocanızdan önce orgazm olmanız gerekiyor. Unutmadan, sakinliğinizi korursanız bir kız çocuğu annesi olma şansınız artıyor.

Eğer bir erkek çocuğu istiyorsanız, ilişkinin pozisyonu, kocanızın sizden önce orgazm olması gibi kriterler önemli. Sonrasında ise sırt üstü yatarak kocanızın solunda uyumanız öneriliyor.

Dış etkenlerle ilgili efsaneler..

Pozisyonlar dışında kocakarıların anlattığı hikayelerin bazılarında harici etkenler de önemle vurgulanıyor. Bazılarına göre hamile kalmak istiyorsanız, yatağın altını temizlememeniz gerekiyor. Işıkların ve pencerelerin açık olduğu gündüz vakti yapılan seks sonrasında çocuk sahibi olmak imkansız.

Yediklerinizle ilgili efsaneler..

Tabiki yemekler de bu tip hikayelerin bir parçası. İddialara göre kırmızı et ve turşu gibi tuzlu aperatifler yemek sizi bir erkek çocuk sahibi yaparken, balık, sebze ve çikolata yemeniz de bir kızınızın olmasına yardımcı olacaktır. Bu mantıkla çikolatayla kaplı tuzlu bisküvilerden yerseniz televizyona çıkabilirsiniz...

Bu yemek önerileri en saçma efsaneler gibi dursalar da, bilimsel olarak doğru olabilirler. Yakın zamanda yapılan bir çalışmaya göre, gebe kalma sürecinde alınan yüksek enerjili yiyeceklerle erkek çocukların doğması arasında bir ilişki var. Bu çalışma gelişmiş ülkelerdeki erkek çocuk doğum oranının düşüşüne de bir cevap veriyor: Bu ülkelerdeki kadınlar fazla enerji barındıran yiyeceklerle beslenmiyor ve kahvaltı etmiyorlar. Belkide bir gün kocakarı efsaneleri doğru çıkar?

Sonuç olarak çıkaracağımız ders!!

Bildiğimiz bir şeydir ki stres gebe kalmayı engelliyor. Temizlikle ya da yemekle kafanızı bozmayın. Bunun yerine bol vitaminli besinler ve besleyici yiyecekler yiyin ve eğlenin...

 
Üst