Bebek araba modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bebek araba modelleri
bebek arabası modelleri, pratik bebek arabaları, puset modelleri

Doğumdan sonra bebeğinizin konforu ve rahatlığı en önemli detaylardan biridir. Onun sağlıklı bir gelişimi için güzel havalar da minik bebeğinizi dışarı çıkarmalı ve temiz hava almasını sağlamalısınız. Bunun yanın da anneler tek başlarına yada eşiyle birlikte dışarı çıktıkların da onların da rahatlığını sağlayacak bebek arabasına ihtiyaç duyarlar.

Günümüz de bebek arabası modelleri oldukça modern, şık ve konforlu tasarımlardan oluşuyor. İhtiyacınıza göre piyasa da bulunan farklı bir bebek arabası markasını seçerek uzun süre bebeğiniz için kullanabilirsiniz.

Peki bebek arabası seçimi nasıl olmalı?

Tecrübeli bir anne olarak sizlere bazı tavsiyeler de bulunmak istiyorum. Öncelikle bebek arabası alacağınız zaman yenidoğandan itibaren kullanıma uygun olmasına mutlaka dikkat etmeniz gerekiyor. Bebeğinizin tam olarak rahat etmesi için kademeli yatanlardan alırsanız uygun olacaktır. Puset düşünüyorsanız onların da yenidoğandan itibaren kullanılan modellerini tercih edin...

2015-Brand-New-Arrival-Aluminium-font-b-Baby-b-font-font-b-Stroller-b-font-European.JPG

bebek_arabasi_modelleri_2015-7.JPG

bebek-arabasi-tavsiyesi.JPG

Brand-Baby-font-b-Stroller-b-font-Car-High-Landscape-Folding-Portable-Shockproof-font-b-Stroller.JPG

bugaboo cameleon.JPG

Sonuç ta bebeğiniz ilk aylar da oturamıyacak ve sürekli yatacaktır. Kademe kademe olarak yatış pozisyonu bulunan arabaları kolaylıkla bulabilirsiniz. Bir diğer önemli detay ise arabanızın bagajına rahatlıkla sığan bir bebek arabasını tercih etmelisiniz. Tabi bunun yanın da asansörü unutmamanızı da tavsiye ederim. Bazı bebek arabaları oldukça heybetli bir görünümden oluşuyor ve katlandığında bağajlara yada asansöre sığmıyor bu yüzden de size sıkıntı yaşatacaktır.

Bunun yanın da özellikle anneler bebekleri ile birlikte tek başlarına alışverişe çıktıkları çok olur. eliniz kolunuz dolu iken arabayı da katlamak güç olacaktır. Pratik katlanabilen hatta tek elle bile katlayabileceğiniz bebek arabalarını tercih ederseniz bu size kolaylık sağlayacaktır.

Casaul-Cadillac-Travel-Sistem-Bebek-Bebek-Arabasi-6267.JPG

Chicco-I-move-Travel-Sistem-Bebek-Arabasi-Mavi-56032.JPG

concord-neo-.JPG

son-model-bebek-arabası-koltuğu-ayrılabilir-chicco-bebek-ürün-modeli.JPG

Şemsiyeli-bebek-arabası-modeli.JPG

Bazı bebek arabaları fonksiyonel bir kullanım olanağı sağlıyor. Araba ile uyumlu çanta, şemsiye, portatif bebek koltuğu gibi detaylar bir arabada aynı anda bulabiliyorsunuz.

Tekerlek ve fren sisteminin de sağlam olmasına çok dikkat etmenizi tavsiye ederim. Yenidoğan bebek arabaların da boyun ve sırt destekli bölümlerin de olmasına dikkat ederseniz bebeğiniz daha rahat edecek ve araba için de kendini güven de hissedecektir.

BEBEKLER İÇİN NASIL ARABA KOLTUĞU ALMALI

İKİZ BEBEK ARABASI MODELLERİ

bayıldım bu bebek arabalarına çok kullanışlı ve sağlam görünüyorlar bende puset bebek arabası seven anneler arasındayım sizinde dediğiniz gibi özellikle ilk doğumdan itibaren tam yatabilen pusetleri tercih ettiğim için bebeğim rahat ediyordu bazen dışardayken bende buna benzer arabaları görüyorum hatta dönüp dönüp bakıyorum çok dikkat çekiyor gayet şık duruyor

Geri