Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebek arabası ne zaman alınmalı kızlar yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar benim bebişim şu anda 4 aya girdi acaba hangi ayda bebek arabası alıp kullanmam gerekiyor = Sağolun.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bence 6 aydan sonra bebek arabası almanızın vakti gelmiştir. Daha detaylı bilgiler için BURAYA TIKLAYIN ve istediğiniz tüm bilgilere ulaşın arkadaşım.

Bebek arabası ne zaman alınmalı kızlar yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Önemli Kararlar Ne Zaman Alınmalı?

Önemli Kararlar Ne Zaman Alınmalı?

Mutsuz olduğunuzda sadece elinizde ne olduğunu, mutlu olduğunuzda ise gelecekle ilgili fırsatları görürsünüz. Bu bir mantra değil. Chicago Üniversitesi Psikiyatristi Aparna A. Labroo ve Georgia Üniversitesi Psikiyatristi Vanessa M. Patricky, yaptıkları bir araştırmada insanların içinde bulundukları durumun onların kararlarını nasıl etkilediğini belirledi. Ruh hali deneyimleri Psikiyatrist...
  2. KIZLAR ne yapmaliyim yardim edin :(

KIZLAR ne yapmaliyim yardim edin :(

slm melekler benim adetim bu ay 4 gün gecikti.bende 4. günü test yaptim ama herzamanki gibi negatif cikti bu gün 5 gün oldu hala regl olmadim.ama sanki hamileleik belirtileri var bende karnimda yanma kasiklarimda agri regl belirtilerinin hic biri yok ama.kafam cok karisti melekler yardim edermisiniz bilginiz varsa.?
  3. soru: kızlar bebeğimin emeklemesi için ne yapmalıyım yardım edin

soru: kızlar bebeğimin emeklemesi için ne yapmalıyım yardım edin

Bebeğimin emeklemesi için ne yapmalıyım kızlar. Sizler ne yaptınız bu normalde kendiliğinden gelişen bir süreç midir ? Bebeğiniz kendi kendine mi emekliyor. Birde bebeğimin ayakları baya soğuk geliyor bana bu normal mi ?
  4. Kızlar yardım edin?

Kızlar yardım edin?

Adet 3 gün geçti test alldım.aralıklı zamanlarla yaptım.silik 2.çizgi çıktı ama hemen değil bi iki saat sonra ..acaba... Hamilemiyim ... Yoksaaa.... Değilmityim?
  5. bebeğim uyumuyor kızlar yardım edin

bebeğim uyumuyor kızlar yardım edin

Bebeğim var 1.5 aylık ve doğduğundan beri uyku sıkıntısı yaşıyoruz, artık düşüp bayılacam o derece, doğumdan evvel burdan bilgi alıyordum o yüzden size sormak istedim.Şu an daldı soluğu burda aldım.Ne olur siz yazın ben sonra okuyacam

Sayfayı Paylaş