Bebek bisküvileri zararlı mı zararları nedir?

A

Anneyasmin

Forum Okuru
Bebek bisküvileri zararlı mı zararları nedir?

Bebek bisküvileri zararlı mı melek kadınlar kulübü bebe bisküvisinin zararları forumda.​

Merhaba hanımlar bebeğim 6 aylık ek gıdaya geçtik ve bebek bisküvileri ile değişik tarifler buldum ama yapmaya çekiniyorum sizlere tecrübeli annelere de sormak istedim. Sizce bebe bisküvisi zararlı mı? Bebek biskuvilerini evde kendimi yapamaz miyiz acaba ? Bebek bisküvisi tarifi var mı sizde?

Merhabalar
Bebek bisküvileri zararlı mı? Size tavsiyem hazır işlenmiş hiç bir şeyi bebeğinize yedirmemeniz. Çünkü ileride zaten mecburen de olsa illaki hazır gıdalarla karşılasacak çocuğunuz. Onun için bence hazır bebe bisküvisine maruz bırakmayın. Siz evde kendi ellerinizle misler gibi bebe bisküvisi yapabilirsiniz bebeğinize bunu da tüm tariflerde kullanabilirsiniz. Fabrikasyon ürünlerin hepsi maalesef zararlı kanserojen maddeler içeriyor. Ek gıdaya gectiyseniz ayrıca daha sağlıklı şeyler verebilirsiniz bebeğinize ilk olarak ev yapımı yoğurt sebze püreleri meyve püreleri ile bebeğinize ek gıdaya geçişi kolaylaştırabilirsiniz. İsterseniz bebeğiniz için harika tarif verebilirim. "Bebeğim için pirinç unu muhallebi tarifleri verebilir misiniz?"

Geri