''bebek düşünüyoruz'' diye gidip doktordan hamile çıkanlar...

arzu ö

Yeni Üye
Üye
''bebek düşünüyoruz'' diye gidip doktordan hamile çıkanlar...
Herkese merhaba arkadaşlar...
Hazırlık olsun dıye hormonşarıma baktırmak folık asıt başlamak için gittiğim hastanede pazartesi günü Beta hcg değerim 23.7 çıktı...
Doktor gebelık var lakın dış gebelık de olabılır düşük de yapabılırsın şuan çok yeni gibi bi açıklama yaptı ..gerçekten regly tarıhıme 10 gun vardı daha...çarşamba gunu beta hcg değerim 93.7 ye yukselmıs,aynı zamanda da 39 olan kanım 35 e dusmus..doktor çok pınpırıklı bugun tekrar kan ver dedı ama gıtmedım yarın aıle hekımınde tahlıl yaptırıp en azından 1 hafta regly tarıhımın gecmesını bekleyeceğım..Her gun bana dıs gebelık rıskın var demesını dınleyemeyeceğim gercekten..bebek değil sayesınde dusuk bekler haldeyım allah korusun sınır ettı benı kadın...
Ne olacağı bellı olmaz hepınıze hayırlısı olsun dıyorum..Nr kendımı çok kaptırıyorum,ne de umutsuzum...oluruna bıraktım ...
bılgısı olan yardım ederse sevınırım sızde erken gelen bı gebelıkte hcgem yerınde bı değer mı ? regly olmama 1 hafta var henuz

Hayatım öncelikle hayırlı olsun nasip işte bebeğim olsun diye düşünüyorsun ama hamilesin. Her türlü risk var zaten hamilelikte dış gebelik düşük riski vs vs Allah korusun hayatım. Sinir etmiş kadın seni ama Rabbim'in dediğinden başka bir şey olmaz.

Tabi ki sen gene de elinden geleni yapacaksın. Umarım sıkıntı olmadan isteğine dileğine kavuşursun hayatım geçmiş olsun hayırlı olsun diyelim. İyi düşün ki iyi olsun takıntı haline getirme. Bir şey olmayacak Allah'ın izni ile.

Geri