Bebek düşürücü ilaç isimleri arıyorum

S

Sakinezxx

Forum Okuru
Bebek düşürücü ilaç isimleri arıyorum
Bebek düşürücü ilaç hangisi sağlıklı

Merhaba

1.5 aylık hamileyim ve kürtaj olmak istemiyorum evliyim 1 çocuğum var 2.sini istemiyorum kürtaj olmadan ilaçla düşük yapabilir miyim bu tip ilaçlar olduğunu duydum bana yardımcı olur musunuz bu ilacın adını yazarsanız memnun olurum. 2. çocuğu istemiyorum kürtaj olmaktan da çekiniyorum bu ilaçla ev de düşük yapabileceğimi bir arkadaşım söyledi ama o da ilacın ismini bilmiyor ilacın da adı nedir öğrenebilir miyim. teşekkürler.

Merhaba Sakine

Bebek düşürmek için ilaç arayışı içerisindesin anladığım kadarıyla , kürtaj da olmak istemiyorsun. Bak tatlım ilaçla düşük yapmak , kürtaj olmak bir "doğum kontrol yöntemi" değildir. Öncelikle bunu iyi anlamanı öneriyorum. Bana göre ilaçla düşük yapmak da kürtaj da "cinayettir" sen mi o canı verdin yarattın da sen alıyorsun o masum canı kusura bakma ama ben bu konuda ne derlerse desinler katıyım ve düşüncelerim asla değişmeyecek . Kürtaj ve ilaçla düşük yapmak cinayettir. Bence bu açıdan hiç bakmadın değil mi biraz düşün belki onun dünyaya gelmesi senin içinde onun için güzel ve hayırlı olacak hangi endişeyle düşük yapmak istiyorsun anlamadım ama ancak ölüm kalım durumu olur hamilelilik ölümle sonuçlanacaktır ya da ciddi riskler vardır bu kararı ancak uzmanlar alabilir bunun dışında tasvip etmiyorum asla , ilacın ismini biliyorum ama bu cinayete ortak olmamak için kusura bakma yazmıyorum bence bir kez daha düşün....

Allah size akıl fikir versin ne diyeceğimi bilemiyorum. Ben bir anne adayıyım. Uzun yıllardır tedavi görüyorum ve bebeğimin olması için harcadığım emeğin paranın zamanın haddi hesabı yok ! Siz gelmiş düşükten bahsediyorsunuz. Ahhh ahhhhhhhhhh :(

Vallahi hayatım ne diyeceğimizi biz de bilemiyoruz. Forum sitesinde malesef böyle istekler sıkıntılar oluyor. Yine de çok fazla yargılamamak lazım. Onun verdiği ödünleri vermedik, onun geçtiği zor durumdan geçmedik. Onun yaşadıklarını yaşamadık. Kimse böyle olsun istemez ama heralde mecbur kaldı. Hayırlısı...

Biz çocuğumuz olsun diye yapmadığımız şey kalmadı hastanelerden çıkamıyoruz millet düşürmek için ilac ismi istiyor bilerek düşürmeninde kürtajdan farkı yok bence bi çeşit cinayettir

Geri