Bebek hazırlığında alınan gereksiz şeyler nelerdir ?

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Bebek hazırlığında alınan gereksiz şeyler nelerdir ?
Kızlar merhaba size bir sorum olucak .Bebek alışverişinde gereksiz aldığınız şeyler oldumu ? Alıpta kullanmadıklarınız nelerdir mesela ?

A

Anne_cik

Forum Okuru
Biz internetten koliyle bez almıştık bebeğim serpilince elimizde patladı. Birde seri halind ealdığım tulumlar zıbınlar yepyeni kaldı çoğunu kullanamadım. Bebekler hızla büyüdüğü için kıyafetleri fazla abartmamak gerekir. bird esteril etme makinası ayy ne kadar gereksiz .En iyisi tencerede yıkayıp kaynatmak biberonları falan.

F

füsun 444

Forum Okuru
bende bebeğim için sepet beşik almıştım çok gereksiz ya 3 ay uyutabildim. sonra yeni bir beşik aldık . oyun parkına dönen portatif yataktan aldım çokta memnun kaldım.

M

Melek 555

Forum Okuru
slm kızlar en gereksizi ne biliyormusunuz ? ıslak mendil ısıtıcı aman Allahım nasıl böyle bir gereksiz şeye para harcadım bilmiyorum. İçerdeyken iyi hoşta dışarda ıslak mendil ısıtıcısını kullanamıyorsunuz

D

dür 33

Forum Okuru
bence en gereksizi bebek ayakkabısı yahu bebiş yeni doğmuş ve henüz yürüyemiyor sırf şirin görünsün diyede ayakkabı alınmaz değilmi ;)

Bebek Odası Hazırlığı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Tup bebek yaptirma konusunda kararsizim. Yaptiranlarin fikirlerini alabilirmiyim. Tup bebek yaptirma konusunda kararsizim. Yaptiranlarin fikirlerini alabilirmiyim.
Merhaba arkadaslar. 26 yasindayim 6 yasinda oglum var ikinciye 2 senedir hamile kalamiyorum. Onceden laparoskopi oldum rahim filmleri cekildi. Klomen catlatma ignesi denedim yinede olmadi. 2 senedir hic bir sekilde korunmadik olmuyor. Dun ilk...
Gebelik 0
Bebeklerde ve çocuklarda boğaz ağrısı nasıl geçer ? Bebeklerde ve çocuklarda boğaz ağrısı nasıl geçer ?
Bebeklik hayatın hassas bir aşamasıdır ve bebekler genellikle çok çeşitli küçük sağlık problemleri ve enfeksiyonlara karşı savunmasızdır. Bebeklerde boğaz ağrısı ile baş etmek tüm ebeveynler için zor bir sorundur. Bebeklerin yutmasını...
Çocuk Sağlığı ve Eğitimi 0
Tup bebek denemesi yaptiracagim Tup bebek denemesi yaptiracagim
Merhaba arkadaslar yeni uyeyim uzun zamandir disardan takip ediyordum. Kendimi ve sorunumu anlatacak olursam. 26 yasindayim 7 senelik evliyiz. 6 yasinda oglum var. Evlenir evlenmez hamile kalmistim. 4sene spiralle korunduk. 2 sene once...
Gebelik 5
Hamilelikte anne ve bebek için tüketilmesi gereken besinler Hamilelikte anne ve bebek için tüketilmesi gereken besinler
Bir çok gebe kadın , büyümekte olan bebeğini besleyecek ve belki de çok fazla kilo almamalarına yardımcı olacak mükemmel diyet arıyor. Hamilelik sırasında sağlıklı beslenme bebeğinizin büyümesi ve gelişmesi için kritik öneme sahiptir...
Gebelik 1
Bebek Odası Hazırlığı Bebek Odası Hazırlığı
bebek odası hazırlığı bebek odası hazırlıkları Hamile meleklerim için güzel öneriler... ...
Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler 0