Bebek hazırlığında alınan gereksiz şeyler nelerdir ?

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Bebek hazırlığında alınan gereksiz şeyler nelerdir ?
Kızlar merhaba size bir sorum olucak .Bebek alışverişinde gereksiz aldığınız şeyler oldumu ? Alıpta kullanmadıklarınız nelerdir mesela ?

A

Anne_cik

Forum Okuru
Biz internetten koliyle bez almıştık bebeğim serpilince elimizde patladı. Birde seri halind ealdığım tulumlar zıbınlar yepyeni kaldı çoğunu kullanamadım. Bebekler hızla büyüdüğü için kıyafetleri fazla abartmamak gerekir. bird esteril etme makinası ayy ne kadar gereksiz .En iyisi tencerede yıkayıp kaynatmak biberonları falan.

F

füsun 444

Forum Okuru
bende bebeğim için sepet beşik almıştım çok gereksiz ya 3 ay uyutabildim. sonra yeni bir beşik aldık . oyun parkına dönen portatif yataktan aldım çokta memnun kaldım.

Kızlar merhaba size bir sorum olucak .Bebek alışverişinde gereksiz aldığınız şeyler oldumu ? Alıpta kullanmadıklarınız nelerdir mesela ?
canim bebişin ayina gore degilde daha buyuk alcan kiyafetleri cunku giyemeden buyuyor

M

Melek 555

Forum Okuru
slm kızlar en gereksizi ne biliyormusunuz ? ıslak mendil ısıtıcı aman Allahım nasıl böyle bir gereksiz şeye para harcadım bilmiyorum. İçerdeyken iyi hoşta dışarda ıslak mendil ısıtıcısını kullanamıyorsunuz

canim bebişin ayina gore degilde daha buyuk alcan kiyafetleri cunku giyemeden buyuyor
Bide bebek bezi buyuk olmicak biz yenidogan icin almistik ama yinede buyuk geliyordu cisi kakasi hep bezin disina cikiyordu bide bebekler icin camasir sabunlari var ondan al

D

dür 33

Forum Okuru
bence en gereksizi bebek ayakkabısı yahu bebiş yeni doğmuş ve henüz yürüyemiyor sırf şirin görünsün diyede ayakkabı alınmaz değilmi ;)

bebekler neden güzel kokar hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Tüp Bebek Tedavisi Aşamaları Tüp Bebek Tedavisi Aşamaları
Herkese merhaba. Tüp bebek tedavisine başlayacak olan ailelerin neler ile karşılaşacağı, bu süreçte ne tür ilaç tedavilerinin uygulanacağı ve aşama aşama tüp bebek tedavisi inceleme için internet sitemizi inceleyebilirsiniz. İnternet sitemiz...
Bebek Bekleyen Anneler Forumu 0
Bebek Hareketlerini Saymak Bebeğin Hareketleri Nasıl Sayılır Bebek Hareketlerini Saymak Bebeğin Hareketleri Nasıl Sayılır
Bebek Hareketlerini Saymak- Hamilelikte yaşanılan tarifi olmayan birçok heyecan verici olay vardır. Bu ilk olarak hamile olduğunuzu öğrenmekle başlar sonrasında...
Aşerdiklerimiz bebeğin cinsiyeti hakkında ip ucumu veriyor ? Aşerdiklerimiz bebeğin cinsiyeti hakkında ip ucumu veriyor ?
Merhaba kızlar .Bu sabah karnımda kelebek çırpınışlarıyla uyandım . Öyle heyecanlandım ki. Sanki daha önce bu duyguyu yaşamamış gibiyim. Bebeğim yaşam belirtisi veriyor. Haydi anne ben artık acıktım.Mükellef bir kahvaltı hazırla da yiyelim der...
bebekler neden güzel kokar bebekler neden güzel kokar
güzel bir yazı var, uzun uzun açıklamışlar bebeklerin neden güzel koktuklarını gerçekten de güzel kokuyorlar