Etiketler:
  1. bebek isimleri

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında bebeğime isim arıyorum tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar kısmet olursa yakın bir zaman da bebeğimi kucağıma alacam ama onun için henüz bir isim bulamadım ve buda benim canımı oldukça sıkıyor. Bu arada bebeğimin cinsiyeti erkek buna göre bana farklı erkek bebek isimleri önerebilirmisiniz kurandan olursa memnun olurum

bebek isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek İsİmlerİ

Bebek İsİmlerİ

bebiş isimleri bebis isimleri ada erkek ismi kız bebiş HAYDİ BU BÖLÜME HERKES EN BEĞENDİĞİ BEBİŞ İSİMLERİNİ YAZSIN BEN BAŞLIYORUM KIZ ERKEK ŞEVVAL OZAN AÇELYA ORKUN SERTAB SERHAT BENİM İKİZLERİM OLUCAK ALLAH NASİP EDERSE BANA İKİ İSİM LAZIM İŞİM ZOR
  2. AF bebek isimleri

AF bebek isimleri

Afer: çok beyez, bembeyaz Affan: kötü şeylerden kaçınan kötülüklerden uzaklaşan Afgan: heyecanlı, çabuk öfkelenen orta asya' da yaşayan müslüman bir kavim Afuv: daima affeden, merhametli esmaü'l-hüsna'dandır "abd" takısı alarak kullanılır Afif: namuslu Afil: uful eden, grup eden, batan (güneş, yıldız) görünmez olan, kaybolan Afşar: atak, uyumlu, oğuz boylarından birinin adı...
  3. AG bebek isimleri

AG bebek isimleri

Agah: bilgili bilen haberli uyanık Ager: doğru ve temiz kimse Agra: çok sevimli, yakışıklı
  4. AL Bebek İsimleri

AL Bebek İsimleri

tatarca isimler uluslararası erkek isimleri uluslararasi erkek isimleri sanatcıların bebek sanatcıların bebeklerinin Alaaddin: din uğruna çalışan Alaaddin: din uğruna çalışan Alaatin: dini yükseltmek, yüceltmek için çalışan Alabora: teknenin ters dönmesi Alaçam: çam ağacının değişik renkler gösteren bir çeşidi Aladoğan: bir kuş türü Alakoç: benekli koç Alakurt: değişik renkli kurt...
  5. bebek isimleri olmazzzzzzzzzzz

bebek isimleri olmazzzzzzzzzzz

kısa bebek isimleri normal isimler bebek isimleri başlıklı konuya itirazım var. çünkü bebek isimleri diye bir kavram yok. bebeğimize bir isim koyuyoruz ama o büyüdükce ismini değiştirmiyoruz.mesela bir üyeniz geldi ya biz 5 sene önce bu siteden bir isim beğenmiştik. çok güzeldi çok memnunduk amabizim bebeğimiz büyüdü. çocuk isimleribölümünüzü görebilirmiyiz derse ne diyeceksiniz.evet bazı...

Sayfayı Paylaş