bebek isimlerii

merveç

Yeni Üye
Üye
bebek isimlerii
her kes sewgilisiyle yada nısanllısıylla ılerıde bır çocuk sahıbı olmanın hayalını kurar kurarda bı turllu ısım bulamazz bunlardan bırıde benımm.. hayal war ama ısım yook değısık boyle kımsede olmayan ısımlerr tercıhım aklınıza gelen ısımler warsa yada hosunuza gıden yardımcı olur musunuzz:dancing:

ne kadar saçma daha evli bile olmadan çocuk ismi araştırmasına girmek hem malum mu o kişiyle evlenmek bence böyle şeyler evlendikten sonraya bırakılmalı.Herşeyden önce allah hayırlısını versin ya o insan senin kaderinde yok ise böyle konulara girmek ileride ayrılık olursa daha fazla can yakar...

olsun biz bayanız bi sewgilin olmasınıda bırak yani sen şöyle düşün bır bayanın annelik hormonu çok miktarda salgılanırmıs mesale herhangi bir bebeği sewdiğinde ben bunu bol miktarda kendımde hıssedebılıyorum..sewgilisi olmayan bir çok arkadasım bana sunu dıyelıbılıo kızım olursa sunu sunu koyucam erkek olursa su ısmı falan ..yani bazen sana göre saç ma gelen şeyleer kimilerin hayellerine konu olabılıo yanii ben böyle düşünüyorum....senınde düşüncene saygı duyaraktan..

ne kadar saçma daha evli bile olmadan çocuk ismi araştırmasına girmek hem malum mu o kişiyle evlenmek bence böyle şeyler evlendikten sonraya bırakılmalı.Herşeyden önce allah hayırlısını versin ya o insan senin kaderinde yok ise böyle konulara girmek ileride ayrılık olursa daha fazla can yakar...

olsun biz bayan ız bi sewgilin olmasınıda bırak yani sen şöyle düşün bır bayanın annelik hormonu çok miktarda salgılanırmıs mesale herhangi bir bebeği sewdiğinde ben bunu bol miktarda kendımde hıssedebılıyorum..sewgilisi olmayan bir çok arkadasım bana sunu dıyelıbılıo kızım olursa sunu sunu koyucam erkek olursa su ısmı falan ..yani bazen sana göre saç ma gelen şeyleer kimilerin hayellerine konu olabılıo yanii ben böyle düşünüyorum....senınde düşüncene saygı duyaraktan​

Geri